پاداش کارمندان فیس بوک آب می رود

پاداش کارمندان فیس بوک آب می رود

ابرنت: به گزارش ابرنت، متا پلتفرمز که مالک فیسبوک است، می خواهد میزان پاداش بعضی از کارمندانش را کاهش داده و عملکرد کارکنان خویش را به دفعات بیشتری مورد ارزیابی قرار دهد.به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، روزنامه وال استریت ژورنال به نقل از یک اطلاعیه داخلی، گزارش کرد کارمندان این غول شبکه اجتماعی که در بازنگری پایان سال ۲۰۲۳، به درجه "برآورده کردن بیشتر انتظارات" دست یابند، درصد کوچکتری از پاداش را گرفته و جایزه سهام محدودتری را در مارس ۲۰۲۴ دریافت خواهند کرد.

ضریب پاداش برای این درجه، از ۸۵ درصد، به ۶۵ درصد کاهش پیدا کرده است و این شرکت ارزیابی دو بار در سال عملکرد کارکنانش را ازسرخواهد گرفت.

سخنگوی شرکت متا در اطلاعیه ای به رویترز اظهار داشت: ما با در نظر گرفتن آموخته ها و بازخوردها طی یک سال گذشته، تغییراتی در فرایند ارزیابی خود صورت می دهیم و در عین حال، برای آینده بهینه می شویم. این تغییرات ارتباطی به سازماندهی مجدد نیروی کار ندارد.

بر اساس گزارش رویترز، شرکت مادر فیسبوک در ۱۴ مارس اعلام نمود سال جاری ۱۰ هزار شغل را در دور دوم اخراجها، حذف خواهد نمود. در جهت سازماندهی مجدد نیروی کار، این شرکت در مقابل دورنمای رکود اقتصادی عمیق، برنامه پنج هزار استخدام جدید را حذف کرده و پروژه هایی که از اولویت کمتری برخوردار می باشند را لغو می کند.
1402/01/10
21:35:11
0.0 / 5
211
تگهای خبر: شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۳
ابر نت