تخلف اپراتورهای امریكایی با فروش موقعیت مكانی كاربران

تخلف اپراتورهای امریكایی با فروش موقعیت مكانی كاربران

ابرنت: برمبنای بررسی های تكمیل شده كمیسیون فدرال ارتباطات آمریكا، اپراتورهای این كشور با فروش اطلاعات مربوط به موقعیت مكانی مشتركان خود مرتكب تخلف شده اند.به گزارش ابرنت به نقل از انگجت، آجیت پای رئیس كمیسیون فدرال ارتباطات آمریكا اعلام نموده كه تخلف اپراتورهای مخابراتی این كشور در زمینه فروش اطلاعات خصوصی مردم به شركت های ثالث قطعی است. این اطلاعات در چارچوب گزارشی به كمیته انرژی و بازرگانی كنگره آمریكا تحویل داده شده است.
بر اساس گزارش مورد اشاره برخی از اپراتورهای مخابراتی آمریكا كه نام آنها برای عموم فاش نشده، قوانین فدرال این كشور در زمینه حفاظت از حریم شخصی و اطلاعات خصوصی كاربران را زیر پا گذاشته اند. در این گزارش از نمایندگان كنگره خواسته شده تا برای تضمین محرمانگی اطلاعات خصوصی مردم و همچون اطلاعات مربوط به موقعیت مكانی كاربران قوانین تازه ای را وضع كنند.
این تخلف در آمریكا تازگی ندارد و از سال ها قبل در جریان بوده است. اطلاعات موقعیت مكانی مردم این كشور پس از افشا به دست خریداران مختلفی می افتد و حتی ممكنست از این كشور بیرون رود.
انتشار گزارش مذكور در شرایطی رخ می دهد كه چهار اپراتور تلفن همراه اصلی آمریكا همواره مدعی حفاظت از حریم شخصی مشتركان خود بوده اند.


منبع:

1398/11/13
08:13:54
5.0 / 5
4255
تگهای خبر: ارتباطات , حفاظت , فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۵
ابر نت