برای اولین بار؛

دسترسی عمومی به وای فای 6 در كنگره جهانی موبایل فراهم می شود

دسترسی عمومی به وای فای 6 در كنگره جهانی موبایل فراهم می شود

ابرنت: در محل برگزاری كنگره جهانی موبایل 2020 در بارسلون اسپانیا، برای نخستین بار خدمات عمومی پرسرعت وای فای 6 ارائه خواهد شد تا همگان از قابلیت های آن باخبر شوند.به گزارش ابرنت به نقل از اینترستینگ اینجینیرینگ، امسال كنگره جهانی موبایل از ۲۴ تا ۲۷ فوریه برگزار می گردد و با هدف اطلاع رسانی از برترین فناوری های ارتباطی و اطلاع رسانی افراد حاضر در محل برگزاری این كنگره در بارسلونا می توانند از فناوری وای فای ۶ استفاده كنند.
با ارائه این خدمات باكیفیت ترین و سریع ترین سرویس وای فای در كل اروپا در جریان برگزاری كنگره جهانی موبایل در بارسلون در دسترس خواهد بود.
وای فای ۶ تا ۴۰ درصد سریع تر از بهترین استاندارد وای فای موجود در جهان بوده و سرعت انتقال داده ها بوسیله آن به میزان شایان توجهی ارتقا می یابد. همین طور با استفاده از وای فای ۶ میزان مصرف باتری گوشیها و تبلت ها كاهش پیدا می كند.
انتظار می رود امسال این نمایشگاه با استقبال گسترده ای مواجه شود. هر سال بیشتر از ۲.۵ میلیون بازدیدكننده از ۲۰۰ كشور جهان از نمایشگاه های تجاری و علمی برگزار شده در بارسلون بازدید می كنند. غرفه های كنگره جهانی موبایل در محیطی به مساحت بیشتر از ۴۰۰ هزار متر مربع تشكیل می شوند.


منبع:

1398/11/05
14:27:07
5.0 / 5
3903
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۲
ابر نت