رونق اپلیكیشن های دارای زبان بومی در هند

رونق اپلیكیشن های دارای زبان بومی در هند

ابرنت: بازار محتوای دیجیتال در هند در حال تحولات بسیار مهمی است كه یكی از این تحولات اقبال به استفاده از اپلیكیشن هایی است كه محتوای خودرا به زبان بومی تولید و منتشر می كنند.به گزارش ابرنت به نقل از آسین ایج، برمبنای آماری كه اخیرا توسط گوگل در مورد بازار محتوای دیجیتال هند انتشار یافت، ۹۰ درصد از كاربران جدید اینترنت در این كشور محتوای مورد نیاز خودرا به زبان های محلی هندی دریافت و تامین كرده و علاقه ای به استفاده از محتوا به دیگر زبان ها ندارند.
هند هم اكنون دارای ۵۳۰ میلیون كاربر اینترنت است و از نظر مصرف محتوای دیجیتال در صدر كشورهای جهان قرار دهد. از همین رو رویكرد جدید كاربران اینترنت در این كشور در زمینه مصرف محتوا به زبان های محلی اهمیت فوق العاده ای یافته و نشانگر شكل گیری یك روند جدید در این كشور است كه می تواند به كشورهای دیگر تسری یابد.
بر همین اساس نه تنها محتوای متنی در بازار محتوای دیجیتال هند به زبان های محلی تولید می شود، بلكه این روند در زمینه تولید محتوای صوتی و ویدئویی هم مشاهده می شود.
در میان اپلیكیشن های مختلف در حال افزایش محبوبیت در هند، تیك تاك رتبه اول را كسب كرده است. از این اپلیكیشن برای تولید ویدئوهای كوتاه مفرح به شكل گسترده استفاده می شود. این اپلیكیشن به ده زبان متداول در هند دردسترس است و میزان بارگذاری آن از ۲۰۰ میلیون بار گذشته است.


منبع:

1398/10/22
15:42:53
5.0 / 5
4208
تگهای خبر: اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۱
ابر نت