برای مشتریانی كه هنوز رمز یكبار مصرف فعال نكرده اند

رمز دوم كارت های بانكی فعلا معتبر است

رمز دوم كارت های بانكی فعلا معتبر است

به گزارش ابرنت به دنبال اقدام شبكه بانكی برای فعال سازی رمز دوم یكبار مصرف(پویا)، بانك مركزی اعلام نمود: خرید و پرداخت های اینترنتی هم اكنون با رمز دوم پویا با استفاده از اپلیكیشن های تولید رمز پویا قابل انجام است و رمز دوم ایستا (فعلی) برای مشتریانی كه تابحال رمز دوم پویای خودرا فعال نكرده اند، قابل استفاده می باشد.


به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، در امتداد افزایش امنیت در تراكنش های بدون حضور كارت، بانك مركزی اعلام نمود كه مشتریان بانكی نسبت به فعال سازی رمز دوم یك بار مصرف كارت بانكی خود اقدام نمایند تا از شروع دی ماه (امروز) تراكنش های اینترنتی با رمز دوم یك بار مصرف صورت گیرد.
حالا طبق اعلام بانك مركزی، رمز دوم ایستا (فعلی) برای مشتریانی كه تابحال رمز دوم پویای خودرا فعال نكرده اند، قابل استفاده می باشد.

این دسته از مشتریان لازم است طی روزهای آینده نسبت به نصب اپلیكشین یا تایید شماره همراه خود برای دریافت پیامك رمز دوم بوسیله بانك مربوطه اقدام نمایند.
همین طور بانك مركزی اعلام نموده كه در جهت رفاه حال مردم، پیرو درخواست های مكرر از بانك ها و موسسات اعتباری و برای بالا بردن ضریب نفوذ طرح در آغاز اجرا، استفاده از «سرویس پیامك» برای دریافت رمز دوم پویا از هفته دوم دی ماه شروع می شود و به تدریج با اتصال بانكهای مختلف تا انتهای دی ماه به انجام می رسد.

در این فاصله كسانی كه رمز دوم پویا را فعال نكرده اند، همچنان می توانند از رمز دوم ایستا استفاده كنند.
منبع:

1398/10/03
12:43:02
4126
5.0 / 5
تگهای خبر: اینترنت , سرویس , شبكه
این مطلب ابرنت را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط ابرنت
نظرات بینندگان ابرنت در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۱
ابر نت