شیائومی به دنبال جلب نظر مشتریان ژاپنی

شیائومی به دنبال جلب نظر مشتریان ژاپنی

به گزارش ابرنت به نظر می آید كه شیائومی می خواهد با معرفی و عرضه گوشیهای مقرون به صرفه و اقتصادی نظر مشتریان ژاپنی را به سمت و سوی خود جلب نماید.


به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، شیائومی بعنوان یكی از شركت های نوظهور تولیدكننده موبایل و محصولات فناوری در سال های اخیر از استقبال بی نظیری از جانب كاربران و رشد قابل توجهی در بازارهای جهانی برخوردار شده است.
بر مبنای گزارشی كه در وب سایت asia.nikkei آمده است، كارشناسان و تحلیل گران فعال در حوزه فناوری برآورد و اعلام نموده اند كه شیائومی تصمیم گرفته است با معرفی و عرضه گوشیهای مقرون به صرفه و اقتصادی، نظر و توجه مشتریان و كاربران ژاپنی را به سمت و سوی خود جلب نماید و بدین ترتیب سهم خویش را در بازار این كشور افزایش دهد.
شیائومی هم اكنون چهارمین شركت تولیدكننده موبایل در جهان به حساب می آید كه پس از هواوی، در جایگاه دومین شركت چینی بزرگ فعال در توسعه و تولید گوشیهای هوشمند قرار گرفته است.
این غول تكنولوژی در بازار كشورهایی نظیر چین و هند به موفقیت و دستاوردهای بزرگی دست پیدا كرده بگونه ای كه می توان گفت شیائومی بازار این دو كشور را تحت سلطه خود درآورده است.
پیشتر هم كارشناسان مؤسسه تحقیقاتی كانترپوینت برآورد كرده بودند ورود شیائومی به بازار اروپا پس از بازارهای آسیایی، اساسا گام بزرگی برای موفقیت این شركت چینی در قبضه بازارهای جهانی به شمار خواهد آمد.



1398/09/21
20:03:22
4412
5.0 / 5
این مطلب ابرنت را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط ابرنت
نظرات بینندگان ابرنت در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۲
ابر نت