هواوی در كشورهای جنوب شرق آسیا خدمات ۵G عرضه می دهد

هواوی در كشورهای جنوب شرق آسیا خدمات ۵G عرضه می دهد

به گزارش ابرنت هواوی در جریان برگزاری یك نشست سرمایه گذاری بین المللی در شهر بانكوك از آمادگی خود برای عرضه خدمات نسل پنجم تلفن همراه در كشورهای منطقه جنوب شرق آسیا اطلاع داده است.به گزارش ابرنت به نقل از سی جی تی ان، در اوائل فوریه گذشته نشست اتحادیه آسه آن به میزبانی تایلند برگزار گردید و هواوی در جریان برگزاری نشست مورد اشاره از عزم خود جهت راه اندازی شبكه نسل پنجم تلفن همراه در كشورهای عضو باوجود تهدیدها و فشارهای آمریكا اطلاع داد.
دولت آمریكا، هواوی را به جاسوسی سایبری از راه تجهیزات مخابراتی خود متهم كرده، اما هواوی این ادعاها را رد كرده و كارشناسان مستقل می گویند نگرانی از فتح بازارهای ارتباطی و مخابراتی جهان توسط چین عامل مخالفت آمریكا با فعالیت گسترده هواوی در حوزه خدمات نسل پنجم است.
هواوی قبل از این برای عرضه خدمات نسل پنجم تلفن همراه با اپراتور ماكسیس مالزی به توافق رسیده است. این اپراتور دومین اپراتور بزرگ تلفن همراه در مالزی است. علاوه بر مالزی، برخی اپراتورهای فیلیپینی و تایلندی هم با هواوی در همین زمینه در حال مذاكره هستند و هواوی تضمین داده كه نگرانی های آنها را در حوزه امنیت سایبری هم برطرف خواهد نمود.


منبع:

1398/08/13
18:13:27
4428
5.0 / 5
تگهای خبر: خدمات , شبكه
این مطلب ابرنت را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط ابرنت
نظرات بینندگان ابرنت در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
ابر نت