رئیس سازمان فضایی:

سند استراتژیك فعالسازی صنعت بیمه در بخش فضایی كشور تدوین می شود

سند استراتژیك فعالسازی صنعت بیمه در بخش فضایی كشور تدوین می شود

ابرنت: رئیس سازمان فضایی ایران از پیگیری تدوین سند استراتژیك فعالسازی صنعت بیمه در بخش فضایی كشور آگاهی داد.به گزارش ابرنت به نقل از مهر، مرتضی براری در اینستاگرام نوشت: پیگیری ایجاد كد صنعت بخش فضایی كشور در تعامل با وزارت صمت به منظور ایجاد زیرساخت های مورد نیاز شكل گیری صنعت فضایی كشور از موارد مهمی بود كه در جلسه با همكارانم در معاونت توسعه و برنامه ریزی راهبردی سازمان فضایی ایران بر آن تاكید داشتم.
رئیس سازمان فضایی ایران اضافه كرد: در این نشست بر اجرای ۴ مورد تاكید و مقرر شد تحقق این موارد نیز در جلسات مستمری كه با معاونت توسعه و برنامه ریزی راهبردی سازمان فضایی ایران برگزار می شود، مورد پایش قرار گیرد.
به گفته وی، تدوین سند استراتژیك فعالسازی صنعت بیمه در بخش فضایی كشور و راهكارهای اجرایی آن و پیگیری تصویب ساختار سازمانی بر طبق بازبینی های صورت گرفته مبتنی بر توسعه زنجیره ارزش صنعت فضایی در تمامی اركان آن همچون این موارد است.
معاون وزیر ارتباطات بر تداوم حضور فعال سازمان فضایی ایران در جایزه ملی كیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات و ارتقاء فعالیتهای سازمان در این عرصه بوسیله اجرای برنامه های بهبود با مشاركت تمامی اركان این سازمان اصرار كرد و تداوم حضور فعال سازمان فضایی در جایزه دولت الكترونیك و ارائه خدمات به صورت الكترونیكی را از دیگر موارد مورد پیگیری برشمرد.

1398/08/06
10:30:13
5.0 / 5
4374
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ابر نت