چالش یك تصمیم فیس بوك؛

سناتور آمریكایی صحت پیام های فیس بوكی را به چالش كشید

سناتور آمریكایی صحت پیام های فیس بوكی را به چالش كشید

به گزارش ابرنت سناتور الیزابت وارن با انتشار تبلیغاتی دروغین درباره مارك زاكربرگ در فیسبوك، سیاست این شبكه اجتماعی درباره كنترل نكردن صحت پیام های سیاستمداران را به چالش كشید.


به گزارش ابرنت به نقل از پرس اسوسیشنز، الیزابت وارن سناتور آمریكایی و كاندیدای احتمالی ریاست جمهوری آمریكا چند تبلیغ دروغین درباره مارك زاكربرگ مدیر ارشد اجرایی فیسبوك در این پلت فرم اجتماعی منتشر نموده است. این اقدام وارن تصمیم فیسبوك برای كنترل نكردن صحت پیام های سیاستمداران را به چالش می كشد. در یكی از این پستها آمده است: خبر فوری؛ مارك زاكربرگ و فیسبوك از انتخاب باردیگر دونالد ترامپ حمایت می كنند.
حتما شوكه شده اید و با خود فكر می كنید آیا این امر واقعیت دارد؟ نه اینطور نیست. وارن در حقیقت به حفره ای در اطلاع رسانی اشاره می كند كه طبق آن پیام های سیاستمداران در برنامه های كنترل صحت محتوا بررسی نمی شوند. او برای ۳.۳ میلیون فالوئر خود در توئیتر نوشت: فیسبوك قدرت زیادی برای تاثیرگذاری در انتخاب و مناظری ملی ما دارد. آنها تصمیم گرفته اند به شخصیت های سیاسی اجازه دهند به شما دروغ بگویند، حتی درباره خود فیس بوك! این در شرایطی است كه مدیران ارشد اجرایی و سرمایه گذاران این پلت فرم از درآمد این تبلیغات حاوی دروغ هر روز ثروتمندتر می شوند. قبل از این، نیك كلگ نائب رئیس امور بین المللی فیسبوك، تصمیم این پلت فرم برای كنترل نكردن صحت پیام های سیاستمداران را اعلام نموده بود.


منبع:

1398/07/21
14:32:44
5.0 / 5
4435
تگهای خبر: شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ابر نت