مهر و آبان صورت می گیرد

رقابت برنامه نویسان جاوا در دانشگاه شهید بهشتی

رقابت برنامه نویسان جاوا در دانشگاه شهید بهشتی

ابرنت: ششمین مسابقه و آزمون عمومی ˮبرنامه نویسی جاواكاپˮ با سوژه برنامه نویسی جاوا در مهرماه و آبان ماه امسال به میزبانی دانشگاه شهید بهشتی انجام می شود.


به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، یكی از اهداف اصلی انجمن جاواكاپ، آموزش رایگان و ارتقای سطح كیفی برنامه‎نویسان جاوا جهت حضور در بازار كار بوسیله انتشار ویدئوهای آموزشی رایگان، خودآزمون ها، برگزاری سالانه آزمون و اعطای گواهی‎نامه است. شركت های مختلف، به خصوص حامیان مسابقه در انتظار نتایج مسابقه و مشاهده كارنامه شركت كنندگان جهت جذب و استخدام هستند.
جاواكاپ در دو مرحله كتبی و عملی برگزار می‎شود. آزمون كتبی به صورت چندگزینه ای در تاریخ جمعه، ۱۹ مهرماه از ساعت ۹ تا ۱۴ در دانشگاه شهید بهشتی انجام می شود. به افرادی كه حد نصاب لازم را كسب می كنند، گواهینامه اعطا می شود كه در یافتن فرصت های شغلی مفید می باشد.
سپس تعداد كمی از افرادی كه از آزمون كتبی بیشترین امتیاز را كسب كرده اند، به مسابقه فینال دعوت می شوند كه به صورت عملی در تاریخ جمعه، ۱۰ آبان ماه به صورت حضوری در دانشگاه شهید بهشتی تهران انجام خواهد شد. اختتامیه آزمون/مسابقات در بعدازظهر همان روز در دانشگاه شهید بهشتی برگزار شده و به برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا می شود.
جایزه نفر اول مسابقه تا ۶ میلیون تومان، نفر دوم تا ۳ میلیون تومان و نفر سوم تا ۲ میلیون تومان خواهد بود و حداقل به ۱۰ نفر اول مسابقه نیز جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
البته خیلی از افرادی كه در آزمون های جاواكاپ شركت می كنند، فراتر از دغدغه كسب موقعیت شغلی و یا دریافت جایزه، دغدغه محك و سنجش آموخته های خودرا دارند. بنا بر این است كه هر سال شركت كنندگانی از سنین مختلف در این آزمون شركت می كنند. افرادی كه تا كنون در آزمون امسال ثبت نام كرده اند بین ۱۴ تا ۴۰ سال سن دارند.
در روز مسابقه فینال و بعد از آزمون عملی، یك همایش نیم روزه علمی موسوم به «جاواویژن» با چند سخنرانی علمی از افراد نخبه صنعت كشور برگزار شده و نهایتا در مراسم اختتامیه هم به برگزیدگان جوایز نفیسی اهدا می شود.
منبع:

1398/07/16
20:32:53
4473
5.0 / 5
تگهای خبر: آموزش , صنعت
این مطلب ابرنت را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط ابرنت
نظرات بینندگان ابرنت در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ابر نت