در نظرسنجی وزارت ارتباطات مطرح شد؛

اولویت كاری وزارت ارتباطات چیست، مطالبه كاربران برای كیفیت خدمات

اولویت كاری وزارت ارتباطات چیست، مطالبه كاربران برای كیفیت خدمات

ابرنت: وزارت ارتباطات با انتشار یك نظرسنجی از كاربران خواست تا به اولویت های كاری این وزارتخانه رای دهند. در این نظرسنجی سوژه توجه به كیفیت ارتباطات در كنار كمیت در صدر مطالبه كاربران قرار دارد.به گزارش ابرنت به نقل از مهر، وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با هدف دریافت نظرات مخاطبان نسبت به اولویت های كاری خود، مبادرت به تهیه نظرسنجی در این زمینه كرده است.
در این نظرسنجی ۴ گزینه گسترش ارتباطات روستایی، ساماندهی یا تعطیلی خدمات ارزش افزوده، توجه به كیفیت ارتباطات در كنار كمیت و هوشمندسازی مدارس بعنوان برنامه های در اولویت وزارت ارتباطات آمده و از كاربران خواسته شده كه به گزینه نخست این برنامه ها رای دهند.
نتایج نظرسنجی تا به امروز یكشنبه ۱۴ مهرماه نشان داده است كه كاربران سوژه توجه به كیفیت ارتباطات در كنار كمیت را مهمترین اولویت كاری وزارت ارتباطات می دانند.
در این نظرسنجی ۱۵.۴ درصد شركت كنندگان به گسترش ارتباطات روستایی، ۳۰.۸ درصد به ساماندهی یا تعطیلی خدمات ارزش افزوده، ۵۳.۸ درصد به توجه به كیفیت ارتباطات در كنار كمیت رای داده اند و هوشمند سازی مدارس در گزینه آخر قرار گرفته است.
پیش از این نیز این وزارتخانه در مورد هوشمندسازی مدارس، افزایش قیمت اینترنت، تغییر مدل تكنولوژی ADSL به VDSL و كیفیت برگزاری نمایشگاه الكامپ مبادرت به تهیه نظرسنجی كرده بود.
فرم این نظرسنجی در سایت رسمی این وزارتخانه در دسترس می باشد.


منبع:

1398/07/14
14:09:37
5.0 / 5
4224
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۴
ابر نت