رضایت كاربران از كدام تبلت ها بیشتر است؟

رضایت كاربران از كدام تبلت ها بیشتر است؟

به گزارش ابرنت میزان رضایت دارندگان تبلت های آیپد اپل از كاربران تبلت های سایر برندهای معروف همچون سامسونگ و آمازون، بالاتر گزارش و اعلام شده است.


به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، بر مبنای تازه ترین گزارش های انتشار یافته از جانب موسسه سنجش میزان رضایت مشتریان در ایالات متحده آمریكا (ACSI) كه بر روی بالغ بر ۱۲ هزار و ۵۰۰ نفر از مشتریان در حدفاصل سپتامبر ۲۰۱۸ و اوت ۲۰۱۹ صورت گرفته است، اپل باری دیگر در حوزه تبلت از سایر رقبای قدرتمند خود همچون سامسونگ و آمازون سبقت گرفته و توانسته است رضایت مشتریان و مصرف كنندگان را به میزان بسیار بیشتری جلب و كسب كند.
طبق اطلاعات و داده هایی كه در این گزارش ذكر شده است، میزان رضایت مشتریان از تبلت های آیپد اپل ۸۳ از ۱۰۰ گزارش و اعلام شده است این در حالیست میزان رضایتمندی كاربران تبلت های سامسونگ ۸۱ از ۱۰۰ بوده است.
البته كارشناسان و تحلیل گران فعال در حوزه فناوری بر این باورند در صورتیكه تبلت جدید و پرچمدار گلكسی تب اس۶ (Galaxy Tab S۶) توسعه داده شده توسط این برند كره ای در تحقیقات و بررسی های صورت گرفته محسوب می شد، نرخ اعلام شده از رضایتمندی كاربران هم تفاوت معناداری پیدا می كرد.
به نظر می آید كه در تحقیقات انجام شده، تنها دو تبلت گلكسی تب اس۴ (Galaxy Tab S۴) و گلكسی تب اس۵ ای (Galaxy Tab S۵e) مورد بررسی قرار گرفته است.
در این رده بندی، تبلت های آمازون از لحاظ میزان رضایتمندی كاربران عدد ۷۹ از ۱۰۰ را به خود اختصاص داده و بدین ترتیب در جایگاه سوم این جدول جای گرفته است. همینطور این شركت بزرگ آمریكایی شاهد یك تنزل سه امتیازی نسبت به سال قبل بوده است.
همینطور در جای دیگر این گزارش آمده است كه كاربران آمریكایی تمایل بیشتری جهت استفاده از كامپیوتر های رومیزی و شخصی به منظور انجام كار و فعالیت های روزمره و موردنظر خود نسبت به تبلت از خود نشان داده اند و میزان رضایتمندی آنها در مجموع از كامپیوتر های رومیزی (desktop computers)، عدد ۸۱ از ۱۰۰ است در حالیكه این میزان برای تبلت ها ۷۷ از ۱۰۰ اعلام شده است.
چندی قبل بود كه خیلی از كارشناسان از احتمال ضعیف شدن بازارهای مربوط به فروش و عرضه تبلت در جهان اطلاع داده و سخن گفتند. آن زمان كمتر كسی باور می كرد تبلت ها كه در چند سال گذشته یكی از اصلی ترین دستگاه های محبوب و موردنیاز كاربران و علاقمندان به محصولات تكنولوژی به شمار می رفتند، دیگر خریدار نداشته باشند و شركت های تولیدكننده آنها هم تصمیم بگیرند تولید آنها را متوقف كرده و یا كاهش دهند.
كارشناسانی كه پیشتر از احتمال ضعیف شدن بازار فروش تبلت در جهان اطلاع داده بودند، علت این كاهش استقبال كاربران از تبلت را بزرگ شدن اندازه صفحه نمایش گوشیهای هوشمند نام برده و اعلام نموده بودند. بنا بر گفته های آنها، طبیعی ست كه وقتی صفحه نمایش گوشیهای هوشمند كاربران از قبل بسیار بزرگ تر شده است، نیاز آنها به تبلت كمتر خواهد شد و در صورت تمایل به كار با نرم افزارهای پیچیده تر و كارهای بیشتر، از لپ تاپ های مبتنی بر سیستم عامل ویندوز استفاده می نمایند.



1398/07/07
18:47:44
4607
5.0 / 5
این مطلب ابرنت را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط ابرنت
نظرات بینندگان ابرنت در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
ابر نت