مدیرعامل دیزنی:

اگر استیو جابز زنده بود شاید اپل و دیزنی یكی می شدند

اگر استیو جابز زنده بود شاید اپل و دیزنی یكی می شدند

ابرنت اگر استیو جابز زنده بود شاید اپل و دیزنی یكی می شدند


به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، چند روز پیش بود كه "باب ایگر" رئیس دیزنی قبل از راه افتادن سرویس پخش آنلاین شركت اپل موسوم به تی وی پلاس(TV+) در ماه نوامبر، از هیات مدیره اپل استعفا داد، چونكه شركت دیزنی در همین ماه سرویس پخش آنلاین مخصوص خودرا راه اندازی می نماید و كار دو شركت باهم تداخل پیدا می كرد.
اما اگر استیو جابز هنوز زنده بود، ممكن بود جریانات بسیار متفاوت باشد، برای اینكه ایگر معتقد می باشد ادغام دیزنی و اپل تحت رهبری جابز و او اتفاق می افتاد یا حداقل مورد توجه جدی قرار می گرفت.
باب ایگر به دنبال انتشار زندگی نامه خود است و قسمتی از آنرا اخیرا منتشر نموده است كه این اظهارات در آن آمده است.
ایگر در مورد دوستی خود با جابز در این بخش صحبت كرده و داستان اینكه چگونه دیزنی موفق شد با وجود خصومت جابز با دیزنی، "پیكسار"، شركتی كه جابز آنرا بعد از ترك اپل تاسیس كرد و در انیمیشن سازی موفق عمل كرد را به دست آورد، تعریف كرده است.
او همینطور در مورد صحبت درباره آینده تلویزیون با استیو جابز پیش از انتشار آیفون و اینكه به جابز در مورد یك پلتفرم مشابه iTunes برای تلویزیون صحبت كرده است، نوشته است.
ایگر می گوید: با هر موفقیتی كه شركت اپل از زمان مرگ استیو داشته است، همیشه یك لحظه در بین لحظات هیجان من وجود دارد كه فكر و آرزو می كنم كاش استیو اینجا بود. من معتقدم كه اگر استیو هنوز زنده بود، ما می توانستیم شركت هایمان را ادغام نماییم یا حداقل بسیار جدی در مورد آن صحبت می كردیم.
ایگر مقصود خود از صحبت درباره رابطه خود با جابز و به میان آوردن این حرف ها را نگفته است، اما این بخش امكان دارد یكی از مؤثرترین بخش های كتاب زندگی نامه وی باشد.
برخی معتقدند این صحبت ها نشان از تمایل ایگر برای ادغام شدن با اپل دارد.
پایگاه CNBC اشاره كرد: احتمالاً این ادغام حداقل هم اكنون اتفاق نمی افتد، چونكه ادغام شركت های فناوری بزرگ امكان دارد یك كار ضد رقابتی باشد. این دو شركت هم اكنون بسیار بزرگ هستند و اپل یك تریلیون دلار و دیزنی 300 میلیارد دلار ارزش دارند.
منبع:

1398/06/30
15:05:35
4521
5.0 / 5
تگهای خبر: آیفون , ارزش , سرویس , فناوری
این مطلب ابرنت را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط ابرنت
نظرات بینندگان ابرنت در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
ابر نت