گردنگیر احراز صلاحیت حرفه ای مدیران دارندگان پروانه حوزه ICT تصویب گردید

گردنگیر احراز صلاحیت حرفه ای مدیران دارندگان پروانه حوزه ICT تصویب گردید

ابرنت: الزامات احراز صلاحیت حرفه ای و تخصصی برای تصدی سمت های هیات مدیره، مدیران عامل و معاونین فنی دارندگان پروانه در حوزه ICT در كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات تصویب گردید.


به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، حسین فلاح جوشقانی با اشاره به تصویب الزامات احراز صلاحیت حرفه ای و تخصصی برای تصدی سمت های هیات مدیره، مدیران عامل و معاونین فنی دارندگان پروانه در حوزه ICT در كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، اظهار داشت: این مساله با عنایت به اهمیت ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان بستر ارائه خدمات عمومی و دولتی الكترونیك، لزوم ارائه خدمات پایدار و با كیفیت و تضمین استمرار خدمات مخابراتی و جلوگیری از ضرر و زیان جامعه برای دارندگان پروانه ارائه خدمات ارتباطی و فناوری اطلاعات با بیشتر از ۵۰۰ هزار كاربر تصویب شده است.
بنا بر اعلام سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی وی افزود: بر طبق این مصوبه باید صلاحیت حرفه ای اعضای هیات مدیره، مدیرعامل، قائم مقام و معاونین فنی و حرفه ای دارندگان پروانه ارتباطی و فناوری اطلاعات در هنگام انتصاب از طرف رگولاتوری تائید شود.
دبیر كمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات درباره وضعیت مدیران فعلی این جایگاه ها، اضافه كرد: این مصوبه برای مدیران جدیدی كه از امروز برای انتصاب پست های مدیریتی معرفی می گردند لازم الاجرا است و مدیران منصوب شده قبلی را شامل نمی گردد.
منبع:

1398/06/25
19:40:36
5.0 / 5
4267
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۴
ابر نت