10 قابلیت اپل واچ كه كار شما را راحت تر می كند

10 قابلیت اپل واچ كه كار شما را راحت تر می كند

ابرنت: ساعت های هوشمند اپل واچ به قابلیتهای مختلفی مجهزند كه به كاربران اجازه می دهد كار و فعالیت های موردنظر خودرا بسیار راحت تر از حالت معمول انجام دهند.


به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، با عنایت به افزایش بیش از پیش محبوبیت و استقبال بی نظیر كاربران و علاقمندان از ساعت های هوشمند و هم زمان با ركود بی سابقه در بازارهای جهانی موبایل، خیلی از غول های تكنولوژی و شركت های تولیدكننده گوشی به سمت و سوی تولید، طراحی و عرضه ساعت های هوشمند روی آورده اند.
یكی از اولین و موفق ترین ساعت های هوشمند موجود در جهان، اپل واچ است كه در سال های اخیر از زمان ارائه نخستین نسل از آن، با استقبال بی نظیری از طرف كاربران و علاقمندان به محصولات تكنولوژی روبه رو شده است.
طبق گزارش وب سایت بیزینس اینسایدر، شاید شما نیز جزو آن دسته از كاربرانی باشید كه برخلاف خریداری و استفاده از ساعت های هوشمند اپل واچ، از قابلیت و خاصیت های مختلفی كه این گجت های هوشمند و پوشیدنی دارند و می توانند در تسهیل انجام امور مختلف به كاربران كمك كنند، آگاهی و اطلاعی ندارند.
در این لیست به ۱۰ قابلیت و خاصیت كه در ساعت های هوشمند اپل واچ وجود دارد و زندگی را برای كاربرانش راحت تر می كند خواهیم پرداخت:
۱. اپل واچ قابلیت تبدیل به یك ریموت كنترل را دارد
ساعت های هوشمند اپل واچ قادرند به یك ریموت كنترل برای جابجا كردن كانال های تلویزیون و سایر دستگاههای الكترونیكی و هوشمند تبدیل شوند.


۲. اپل واچ، مك بوك شما را باز می كند
كاربران می توانند قفل و رمز لپ تاپ های مك بوك توسعه داده شده توسط اپل را توسط ساعت های هوشمند اپل واچ باز كرده و از آن به منظور انجام كارهای موردنظر خود استفاده كنند.


۳. می توانید گزینه میانبر برای اپلیكیشن های پركاربرد خودرا بسازید
یكی دیگر از كارهایی كه به افزایش سرعت كاربران در انجام فعالیت های مدنظر خود با استفاده از ساعت هوشمند اپل واچ كمك می نماید، گزینه میانبر ( short cut) است كه به كاربران این امكان را می دهد بدون نیاز به پیدا كردن اپلیكیشن های موردنیاز خود، یك میانبر برای آن بر روی صفحه اصلی ایجاد كنند تا در كمترین زمان ممكن، به آن دسترسی پیدا كنند.


۴. در صورت مواجه با استرس، از اپلیكیشن تنفس اپل واچ بهره ببرید
اپلیكیشن Breathe در ساعت های اپل واچ به كاربران اجازه می دهد تا در صورت مواجهه با شرایط استرس زا، به كاربران كمك و یادآوری كند كه در فواصل زمانی كم، تنفس عمیق شكمی انجام دهند چونكه تحقیقات علمی نشان داده است تكرار این عمل در كاهش استرس و اضطراب موثر واقع می شود.


۵. با اپل واچ گوشی آیفون خودرا پیدا كنید
اگر كاربران گوشی آیفون خودرا گم كرده و فراموش كنند كه آنرا كجا گذاشته اند، قادر خواهند بود در كمترین زمان ممكن با استفاده از قابلیت find my phone موجود در ساعت هوشمند اپل واچ خود آنرا پیدا كنند.


۶. با اپل واچ عكس بگیرید
در خیلی از مواقع، كاربران ترجیح می دهند كه از دوربین گوشی خود استفاده نكنند و بجای آن، از دوربین ساعت هوشمند خود استفاده كنند.


۷. اطلاع از وضعیت آب و هوا با اپل واچ
كاربران می توانند بدون نیاز به جستجوی وضعیت آب و هوا در گوشی خود، با لمس تنها یك گزینه وضعیت آب و هوایی را پیگیری و مشاهده كنند.


۸. بدون نیاز به گوشی، تماسهای خودرا پاسخ داده و یا رد كنید
كاربران ساعت های هوشمند اپل واچ، قادر خواهند بود تماسهای دریافتی خودرا بدون نیاز به دست زدن به گوشی خود، پاسخ داده و یا رد كنند.


۹. امكان پرداخت مالی و پولی بوسیله اپل واچ
كاربران همین طور می توانند توسط اپل واچ بدون نیاز به ورود بوسیله پلتفرم های پرداخت گوشیهای آیفون، قبض ها و بدهی های موردنظر خودرا پرداخت كنند.


۱۰. به موسیقی های موردعلاقه خود با اپل واچ گوش فرادهید
كاربران می توانند به اهنگ و موسیقی های مورد علاقه خود با استفاده از اتصال به ساعت هوشمند اپل واچ گوش فرا دهند.


منبع:

1398/05/04
14:03:22
5157
5.0 / 5
این مطلب ابرنت را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط ابرنت
نظرات بینندگان ابرنت در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ابر نت