موبایل جدید سامسونگ با نمایشگر جمع شونده

موبایل جدید سامسونگ با نمایشگر جمع شونده

ابرنت: سامسونگ حق امتیاز اختراع موبایلی را ثبت كرده كه اندازه نمایشگر آن قابلیت جمع شوندگی دارد.


به گزارش ابرنت به نقل از گیزموچاینا، كمتر از یك ماه دیگر سامسونگ گلكسی نوت ۱۰ را رونمایی می نماید. تاریخ جدید عرضه گلكسی فولد نیز احتمالاً در همین بازه اعلام گردد. بعد از تمام این رویدادها، كاربران احتمالاً منتظر گلكسی اس ۱۱ می مانند.
بطور معمول موبایل های سری اس سامسونگ ساده هستند، اما اگر رندری كه اخیرا افشاشده، صحت داشته باشد احتمالاً كاربران شگفت زده خواهند شد.
بطور معمول سامسونگ سالانه انبوهی از حق امتیاز اختراعات برای محافظت از طراحی و فناوری های موبایل خود ثبت می كند. گاهی اوقات این طرح ها چنان آینده نگرانه هستند كه چند سال طول می كشد بطور واقعی به بازار عرضه شوند. اما این دفعه بنظر می رسد تولید كننده كره ای حق امتیاز اختراع مربوط به موبایلی را ثبت كرده كه در آینده نزدیك ایجاد می شود. علاوه بر آن چاره ای مناسب برای دسترسی به یك نمایشگر بزرگ تر است كه در جیب كاربر نیز جا می گیرد.
این حق امتیاز در سال ۲۰۱۸ میلادی ثبت شده است. بطور دقیق در این حق امتیاز موبایلی نشان داده شده كه عرض آن افزایش می یابد و سطح نمایشگر حدود ۵۰ درصد بیشتر می شود. البته این طرح هیچ توضیحاتی ندارد و معین نمی باشد چگونه صفحه موبایل بزرگ تر می شود. اما تصاویر از آن حكایت می كند كه نمایشگر دستگاه بزرگ تر می شود و لبه دور نمایشگر نیز اندكی تغییر می كند. بدین سبب نمایشگر انعطاف پذیر محافظت شده باقی می ماند.
احتمال دارد در این طرح از نوعی مكانیسم ریلی برای محافظت از نمایشگر انعطاف پذیر استفاده گردد. یكی از خاصیت های این طرح نیز وجود سوراخ دوربین است كه در وسط نمایشگر قرار گرفته است. دوربین پشتی نیز در گوشه سمت راست قرار دارد كه با عنایت به قابلیت بزرگ تر شدن نمایشگر نیز معقولانه به نظر می آید. در این حق امتیاز مشخص نشده در موبایل چند دوربین وجود دارد. البته وب سایت LetsGoDigital رندرهایی سه بعدی از موبایل را منتشر نموده است.


منبع:

1398/04/25
15:00:53
5.0 / 5
4412
تگهای خبر: سامسونگ , طراحی , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ابر نت