ساعت هوشمندی كه به گوشی و تبلت تبدیل می شود

ساعت هوشمندی كه به گوشی و تبلت تبدیل می شود

ابرنت: شركت آی بی ام اخیرا پتنت جدیدی را به ثبت رسانده كه یك ساعت هوشمند می تواند به یك گوشی و تبلت تبدیل گردد.


به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، با عنایت به آنكه در چند سال اخیر ركود بی سابقه ای بازارهای جهانی فروش گوشیهای هوشمند و سایر محصولات همچون تبلت و لپ تاپ را فرا گرفته است، بنظر می رسد شركت های توسعه دهنده و تولید كننده محصولات هوشمند به تكنولوژی های جدید همچون گوشیهای تاشو با صفحه نمایش انعطاف پذیر و سایر محصولات مشابه روی آورده اند.
حالا تازه ترین اخبار انتشار یافته در BGR نشان داده است كه شركت آی بی ام (IBM ) بعنوان یكی از بزرگترین غول های تكنولوژی در جهان پتنت جدیدی را اخیرا به ثبت رسانده كه به واسطه آن یك ساعت هوشمند قابلیت تبدیل شدن به یك گوشی هوشمند و همین طور تبلت را داراست.
این خبر كه برای اولین بار توسط وبسایت lets go digital انتشار یافت، نشان داده است كه این شركت تصمیم گرفته است تغییر و تحولات جدیدی را برای خود و همین طور كاربرانش به ارمغان بیاورد.
برمبنای تصاویر انتشار یافته در این وب سایت بنظر می رسد كه صفحه این ساعت هوشمند بعد از یك مرحله باز شدن تبدیل به یك گوشی هوشمند می شود و در مرحله بعدی به صورت یك تبلت تمام صفحه با اندازه نمایشگر بزرگ تر در می آید. تفاوت بارز این ساعت هوشمند در ضخامت آن نسبت به سایر ساعت های هوشمند موجود در بازار است و آن هم به سبب جای دادن سه صفحه نمایش جداگانه در خود بوده و كه آن هم به سبب امكان تبدیل شدن آن به گوشی و تبلت است.
با نگاه و بررسی بیشتر به تصاویر این ساعت هوشمند در زیر این دستگاه همین طور درگاه های اتصال به چشم می خورد.
این شركت هنوز در مورد پتنت مذكور و سازوكار تا شدن صفحه های نمایش آن و تجربه رابط كاربری آن سخنی نگفته است اما بگفته كارشناسان و تحلیلگران انتظار می رود كه این محصول به این زودی معرفی نشود.
منبع:

1398/04/18
13:05:22
4908
5.0 / 5
این مطلب ابرنت را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط ابرنت
نظرات بینندگان ابرنت در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۳
ابر نت