مدیرعامل مخابرات اعلام كرد

رتبه نهم ایران در دنیا از نظر تعداد مشتركان تلفن ثابت

رتبه نهم ایران در دنیا از نظر تعداد مشتركان تلفن ثابت

به گزارش ابرنت مدیرعامل شركت مخابرات ایران اظهار داشت: این شركت ۶۲ درصد سهم بازار ADSL كشور را در اختیار دارد و از لحاظ تعداد مشتركان تلفن ثابت در دنیا رتبه ۹ را كسب كرده ایم.


به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، سید مجید صدری اظهار نمود: سال گذشته طبق اولویت های راهبردی شركت، دستاوردهای مختلفی در همه بخش ها داشتیم كه این اقدامات به تفكیك در چند نوبت عرضه خواهد شد.
وی اظهار داشت: در حوزه شبكه مركز مدیریت عملیات شبكه شركت مخابرات ( NOC مركزی) افتتاح شد. در ظرفیت سازی شبكه NGN/IMS هم دو میلیون افزایش مشترك داشتیم و Edge شبكه IP در ۱۳ منطقه كشور اجرا شد كه طی آن ظرفیت شبكه استانی به ۲۴ ترابیت بر ثانیه رسید.
صدری اضافه كرد: توانستیم از توانمندی های تولید داخل در حوزه دسترسی، انتقال و Core بهره مند شویم. همینطور با ارتقای كیفیت شبكه، همه مناطق در بازه معین تحت پوشش قرار گرفتند.
به قول وی، در بخش فیبر نوری برای دو میلیون مشترك ظرفیت سازی بوجود آمده و ركورد ۳۲۰۰ ترابایت ترافیك روزانه بخش ثابت هم به ثبت رسیده است. این ها بخشی از دستاوردها در حوزه شبكه است كه پارسال به آن دست یافتیم و امسال هم قدم های مثبت دیگر در این بخش برداشته می شود.1398/03/10
13:42:52
5.0 / 5
4494
تگهای خبر: شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۱
ابر نت