به مناسبت نیمه شعبان؛

اینترنت سیم كارت های شاتل موبایل به مدت یك هفته مجانی شد

اینترنت سیم كارت های شاتل موبایل به مدت یك هفته مجانی شد

به گزارش ابرنت شاتل موبایل به مناسبت نیمه شعبان استفاده از اینترنت همراه ۳Gو ۴G مشتركین سیم كارت های خویش را به مدت یك هفته مجانی اعلام نمود.به گزارش ابرنت به نقل از مهر و به نقل از روابط عمومی شاتل موبایل، در این برنامه تمامی مشتركین قدیمی و جدید سیم كارت های شاتل، به مناسبت نیمه شعبان به مدت یك هفته و در چارچوب سرویس اختصاصی «شاتل موبایل پلاس» اینترنت همراه نامحدود، هدیه می گیرند.
این طرح از روز یكشنبه اول اردیبهشت ماه به مدت یك هفته برای مشتركین شاتل موبایل فعال شده و آنها می توانند در صدها شهر مشمول طرح شاتل موبایل پلاس از بسته اینترنت هدیه نامحدود ۳Gو ۴G بهره مند شوند.
بر اساس این گزارش، در این بازه زمانی كلیه مشتركین قدیمی و جدیدی كه تا قبل از ساعت ۲۴ روز جمعه ۳۰ فروردین نسبت به فعال سازی و برقراری نخستین تماس از سیم كارت های خود اقدام نموده باشند، با حضور در مناطق و شهرهای تحت پوشش خدمات شاتل موبایل پلاس به صورت مجانی و تا سقف مصرف منصفانه ۲۰ گیگابایت، اینترنت هدیه دریافت خواهند كرد.
متقاضیان برای اطلاع از طرح ها و بسته های جدید شاتل موبایل، انتخاب و خرید سیم‎كارت شاتل با پیش شماره ۰۹۹۸ و كد یك و نقشه پوشش خدمات نوآورانه شاتل موبایل پلاس، می توانند به وب سایت این اپراتور به نشانی www.shatelmobile.ir رجوع یا با شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰ تماس بگیرند.

1398/02/02
15:38:10
4503
5.0 / 5
تگهای خبر: اینترنت , خدمات , سرویس
این مطلب ابرنت را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط ابرنت
نظرات بینندگان ابرنت در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
ابر نت