نشت تصاویر شخصی توسط یك اپلیكیشن موبایل

نشت تصاویر شخصی توسط یك اپلیكیشن موبایل

به گزارش ابرنت اپلیكیشن توئینینگ كه پس از دریافت تصاویر كاربران به آنها اعلام می كند چهره شان شبیه به كدامیك از بازیگران مشهور است، در واقع این عكس ها را ناخواسته در اختیار دیگران قرار می دهد.به گزارش ابرنت به نقل از انگجت، بررسی ها نشان داده است اپلیكیشن Twinning كه توسط شركت Popsugar عرضه شده به حریم شخصی و امنیت كاربران خود احترام نمی گذارد. این برنامه از كاربران می خواهد از خودشان سلفی بگیرند و پس از دریافت عكس سلفی و بررسی آن تصاویر ۵ بازیگر مشهور كه فرد به آنها شباهت دارد را نمایش می دهد.
عكس هایی كه كاربران در این اپلیكیشن آپلود می كنند در سرویس ذخیره داده تحت وب آمازون ذخیره می شوند. اما آدرس اینترنتی این سرویس در وب سایت اپلیكیشن Twinning در دسترس می باشد و با تایپ این آدرس هر فردی می تواند به هزاران عكس سلفی افراد دسترسی یابد.
افشای این مساله نشان داده است كه اپلیكیشن های تلفن همراه تا چه حد در زمینه احترام به امنیت و حریم شخصی كاربران خود بی توجه هستند و كنترل سخت گیرانه ای بر روی داده های كاربران خود اعمال نمی كنند. نكته جالب اینكه Popsugar هنوز برای حل این مشكل اقدامی نكرده است.

1397/10/11
13:27:19
4492
5.0 / 5
تگهای خبر: اینترنت , سرویس
این مطلب ابرنت را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط ابرنت
نظرات بینندگان ابرنت در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ابر نت