به روزرسانی نرم افزاری مشكل گوشیهای گوگل را حل می كند

به روزرسانی نرم افزاری مشكل گوشیهای گوگل را حل می كند

ابرنت: گوگل در واكنش به اعتراض كاربران به ذخیره نشدن تصاویر گرفته شده با دوربین گوشیهای پیكسل ۳، اعلام نموده كه انتشار یك به روزرسانی نرم افزاری جدید مشكل مربوطه را حل خواهد نمود.به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، یك هفته پیش بود كه بعضی از دارندگان و صاحبان گوشیهای پیكسل ۳ گوگل در فضای مجازی اعلام نمودند كه تصاویر گرفته شده توسط دوربین این گوشی ذخیره نمی گردد.

صاحبان گوشیهای پرچمدار پیكسل ۳ و پیكسل ۳ ایكس ال كه اخیرا توسط شركت گوگل توسعه داده و عرضه شده است، در بعضی از شبكه های اجتماعی نظیر Reddit و همینطور بخش پشتیبانی گوگل شكایت خویش را از عدم ذخیره سازی تصاویری كه با دوربین گوشی خود گرفته اند، اعلام نموده بودند.

بر مبنای اظهارات این كاربران معترض، مشكل مذكور تنها در صورتی برای گوشیهای پیكسل پیش می آید كه كاربران بعد از گرفتن عكس موردنظر بلافاصله به یك برنامه دیگر سوئیچ كرده و پس از آن هم گوشی خویش را قفل می كنند.

آنها در ادامه افزوده بودند كه وقتی برای مشاهده تصاویر گرفته شده به گالری گوشی رجوع می كنند، تصویر مربوطه دیده می گردد ولی بلافاصله پس از كلیك و لمس انگشت بر روی آن ناپدید شده و دیگر اثری از آثار آن در گوشی دیده نمی گردد.

حالا گوگل به عنوان شركت توسعه دهنده گوشیهای پیكسل خطاب به این كاربران اعلام نموده است كه در آینده ای نزدیك با انتشار یك به روزرسانی نرم افزاری جدید مشكل مذكور در گوشیهای پیكسل ۳ و پیكسل ۳ ایكس ال برطرف خواهد شد و كاربران قادر خواهند بود بدون هیچ مشكلی تصاویر گرفته شده با دوربین موبایل خویش را ذخیره كرده و هر زمان كه بخواهند آنرا در گالری تصاویر گوشی مشاهده و ویرایش كنند.

البته به نظر می آید كه بعضی از گوشیهای پیكسل ۲ و پیكسل ۲ ایكس ال هم با چنین مشكلی مواجه بودند چون كه آنها هم در فضای مجازی از عدم امكان ذخیره سازی تصاویر گرفته شده توسط دوربین گوشیهای شان اطلاع داده اند. حالا با تایید خبر انتشار یك به روزرسانی نرم افزاری، كاربران تا حد زیادی خیالشان از بابت حل مشكل در ذخیره سازی تصاویر آسوده تر شده است و باید منتظر دریافت این نسخه جدید برای گوشیهای خود باشند.
1397/08/04
15:17:37
5.0 / 5
4600
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
ابر نت