مصوبه كارگروه تعامل پذیری دولت الكترونیكی؛

وزارت بهداشت موظف به ایجاد ۴ سرویس الکترونیک برای بیماران شد

وزارت بهداشت موظف به ایجاد ۴ سرویس الکترونیک برای بیماران شد

ابرنت: کارگروه تعامل پذیری دولت الکترونیکی، وزارت بهداشت را موظف به ایجاد 4 سرویس جدید برای بیماران کرد.به گزارش ابرنت به نقل از مرکز ملی فضای مجازی، نشست کارگروه تعامل پذیری دولت الکترونیکی با حضور نمایندگان دستگاه های مختلف در مرکز ملی فضای مجازی اجرا شد.
بر اساس مصوبه کارگروه تعامل پذیری دولت الکترونیکی، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی موظف شد که سرویس استعلامی نشان دار برای بیماران سرطانی (سرطان های روده بزرگ و سرویکس) جهت تسهیل در غربالگری آنها به وجود آورده و در اختیار سازمان تامین اجتماعی قرار دهد.
همچنین وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مأمور شده تا سرویس استعلام مراکز درمانی با ورودی شماره پرونده را برمبنای درخواست سازمان تامین اجتماعی برای دسترسی به اطلاعات مراکز درمانی بوجود آورد.
در خصوص ساماندهی محاسبه سهم بیمه پایه نیز وزارت بهداشت موظف شده تا سرویس استعلام اعضای هیئت علمی را ایجاد و در نهایت به سازمان تامین اجتماعی جهت بهره برداری عرضه نماید.
بر اساس مصوبه این کارگروه تعامل پذیری دولت الکترونیکی، وزارت بهداشت همین طور برای تسهیل در ارائه پاسخ تست اعتیاد به مردم، سرویس استعلام تست اعتیاد را ایجاد خواهدنمود که در خروجی آن جواب آزمایش قرار می گیرد.منبع:

1402/11/18
08:27:29
0.0 / 5
194
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
ابر نت