با كمك هوش مصنوعی

جی میل سریع تر شد

جی میل سریع تر شد

ابرنت: ابرنت: گوگل از یک بروزرسانی هوش مصنوعی برای جستجو داخل جی میل آگاهی داد.به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، گوگل اعلام نمود جستجوی یک ایمیل قدیمی حاوی دستورالعمل هایی از جانب رئیس، نشانی دوست یا شماره جوایز خطوط هوایی شما بسیار آسان تر می شود.

این غول جستجوی اینترنتی، از انجام یک بروزرسانی هوش مصنوعی برای جی میل آگاهی داد و اعلام نمود ظرف ۱۵ روز آینده، کاربران نهایی، هنگام جستجوی ایمیل های دریافتی خود، "نتایج برتر" را مشاهده خواهند کرد که در بالای بخش "همه نتایج" نشان داده می شود. بخش جدید توسط مدلهای یادگیری ماشین گوگل ارائه می شود که عبارت جستجو، تازه ترین ایمیل ها و سایر عوامل مرتبط را تحلیل و بررسی می کند تا مشخص نماید کدام پیام ها، بهترین تطبیق را با درخواست جستجو دارند.

پس از اعلام سیاست جدید گوگل درباره ی حساب های جی میل غیرفعال، این تازه ترین تغییر راهبردی برای سرویس ایمیل این شرکت است. گوگل در ماه مه اعلام نمود حساب هایی که به مدت دو سال استفاده نشده اند، به همراه محتوا و داده موجود در آنها حذف خواهند شد. گوگل در فوریه، عرضه رابط کاربری جدید جی میل برای همه کاربران را تکمیل کرد که شامل یک بازطراحی و تاکید این شرکت بر ابزارهای راندمان دیگر بود.

بر اساس گزارش شبکه سی ان بی سی، این تغییرات راهبردی احتمالاً همسو با اقدامات اخیر گوگل برای کاهش هزینه ها و برنامه های ساندار پیچای، مدیر عامل شرکت برای "۲۰ درصد راندمان بیشتر" است. در آخرین نشست اعلام درآمد آلفابت، مدیران شرکت مادر گوگل درباره ی برنامه های خود برای اختصاص منابع به حوزه هایی شامل هوش مصنوعی و جستجو صحبت کرده بودند.
1402/03/14
15:24:11
0.0 / 5
213
تگهای خبر: ابزار , اینترنت , سرویس , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ابر نت