شرکت های زیادی حساب کاربری در توییتر را می بندند

شرکت های زیادی حساب کاربری در توییتر را می بندند

ابرنت: به گزارش ابرنت، از زمان خریداری شدن توییتر توسط ایلان ماسک، آینده این پلت فرم ابهام بیشتری پیدا کرده است و با پولی شدن خدمات ساده ای مانند احراز هویت، شرکتهای بیشتری تصمیم می گیرند این شبکه اجتماعی را ترک کنند.به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، به تازگی، رادیو ملی آمریکا (ان پی آر) تصمیم گرفته است استفاده از توییتر را در چهارم آوریل متوقف نماید. این تصمیم بعد از آن گرفته شد که توییتر به حساب کاربری رادیو ملی آمریکا، برچسب "رسانه وابسته به دولت آمریکا" زد. سخنگوی رادیو ملی آمریکا با انتشار اطلاعیه ای، تصریح کرد ما ارسال توییت از این حساب را تا وقتی که توییتر در اینباره توضیح ندهد، متوقف کردیم و به توییت از حسابهای دیگری که برچسب نادرست ندارند، ادامه می دهیم.

رادیو ملی آمریکا همینطور توضیح در رابطه با حساب خویش را بروزرسانی کرد و نوشت: رادیو ملی آمریکا، یک سازمان خبری مستقل است که متعهد است مردم را در رابطه با دنیای پیرامونشان آگاه کند. می توانید ما را هر جای دیگری که خبر می خوانید، پیدا کنید.

توییتر اواخر سال قبل حدودا مرگ زودهنگام را تجربه نمود. بعد از اینکه صدها کارمند این شرکت در ۱۷ نوامبر استعفا کردند، شایعاتی پیچید که توییتر گرفتار احتضار شده است. کاربران عزاداری در رابطه با از دست دادن این سایت را شروع کرده و جوکهای آخر خویش را گفتند. بعضی هم کینه های قدیمی را زنده کردند و به علت فقدان صدها کارمند ضروری این پلتفرم، کاربران نگران ایمنی و حریم خصوصی خود در این پلت فرم شدند.

بر اساس گزارش وبسایت وولچر، با مبهم شدن آینده توییتر، شرکتهای مختلف بشکلی خروج از این پلت فرم را اعلام نمودند و از عدم فعالیتشان در این شبکه اجتماعی خبر دادند. شبکه سی بی اس نیوز ۱۸ نوامبر اعلام نمود با ابهاماتی که در توییتر وجود دارد، ارسال توییت را متوقف می کند. با این وجود، ۲۰ نوامبر این شبکه اعلام نمود به این پلت فرم برمی گردد.
1402/01/20
11:38:20
0.0 / 5
298
تگهای خبر: خدمات , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ابر نت