نماینده نوشهر:

مجلس به موضوع افزایش هزینه های مشترکان تلفن ثابت ورود کند

مجلس به موضوع افزایش هزینه های مشترکان تلفن ثابت ورود کند

ابرنت: نماینده مردم نوشهر در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از اقدام شرکت مخابرات ایران درباب افزایش ۲۰ هزار تومانی هزینه های مشترکان تلفن ثابت خواهان ورود مجلس به این مساله و رسیدگی به آن با قید دو فوریت شد.


به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، محمدعلی محسنی بندپی نماینده نوشهر و عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در جلسه روز چهارشنبه ۹ آذر ۱۴۰۱ مجلس شورای اسلامی در تذکری با تبریک فرارسیدن روز پرستار اظهار نمود: از مجلس یازدهم و دولت سیزدهم تشکر می کنم که بالاخره پس از سال ها تعرفه خدمات پرستاری را اجرایی کردند.
او همینطور در تذکری به وزیر ارتباطات و فناوری اظهار داشت: اخیراً شرکت مخابرات ایران طی پیامکی به مشترکان تلفن ثابت اعلام نموده که مبلغ ۲۰ هزار تومان تحت عنوان حداقل هزینه های ماهانه تلفن ثابت به صورتحساب ماهیانه شان اضافه می شود.
این نماینده مجلس شورای اسلامی با طرح این پرسش که تا کی باید وزارت خانه های مختلف به جای کاهش هزینه ها برای افزایش درآمدهایشان دست در جیب مردم بکنند؟ افزود: خواهش من اینست که هیئت رئیسه محترم با قید دو فوریت به این مورد بپردازد و نگذارد که به اقتصاد مردم بیشتر از این فشار وارد شود.

منبع:

1401/09/10
13:24:51
0.0 / 5
258
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ابر نت