ضرغامی:

اینترنت برای امنیت مردم محدود شد

اینترنت برای امنیت مردم محدود شد

ابرنت: به گزارش ابرنت، عزت الله ضرغامی اظهار داشت: محدود شدن ظرفیت اینترنت در ایام اخیر، یک تصمیم امنیتی و برای امنیت مردم بوده است.


به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی که در شورایعالی فضای مجازی هم عضویت دارد، در حاشیه همایش توسعه گردشگری ایران کهن، در رابطه با قطع اینترنت در هفته های اخیر، اظهار داشت: به علت اغتشاشات و ناآرامی ها و برخی تخریب ها که در نقاط مختلف کشور انجام گرفته، اقتضائات امنیتی سبب شده ظرفیت های اینترنت محدود شود تا از این مقطع عبور نماییم.
ضرغامی اظهار نمود: محدود شدن ظرفیت اینترنت یک تصمیم امنیتی و برای امنیت مردم بوده است.
او در بیان علت این تصمیم اظهار داشت: چون خیلی از این ساماندهی ها برای اغتشاشات توسط بعضی گروههای محدودی که بارها دستگاههای امنیتی در رابطه با آنها به ما گزارش داده اند از راه پلت فرم ها و ظرفیت های فضاهای مجازی صورت می گیرد.
وزیر میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بیان نمود: معتقدم از این مرحله به سرعت عبور خواهیم کرد و به وضعیت عادی برمی گردیم.
ضرغامی که یکی از وزرای فعال کابینه دولت سیزدهم در فضای مجازی است و گزارش های کاری و سفرهای خویش را بیشتر در دو پلت فرم اینستاگرام و توئیتر منتشر می کند، اظهار نمود: مردم ما حق دارند از بهترین خدمات اینترنت استفاده کنند، اینترنت پرسرعت باکیفیت بالا و توانمندی گسترده که بتوانند همه نیازهای خویش را با استفاده از این خدمات مرتفع کنند.
منبع:

1401/07/11
10:11:50
0.0 / 5
343
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
ابر نت