مدیر مخابرات منطقه خوزستان خبر داد

اجرای طرح منطقی شدن هزینه نگهداری تلفن ثابت در خوزستان

اجرای طرح منطقی شدن هزینه نگهداری تلفن ثابت در خوزستان

به گزارش ابرنت، خوزستان مدیر مخابرات منطقه خوزستان از اجرای طرح منطقی شدن هزینه های نگهداری خط تلفن ثابت آگاهی داد و اظهار داشت: با بهره گیری از این طرح عمده مشتریان قبوض ماهانه زیر 20 هزار تومان خواهند داشت.رحیم فلاح زاده در گفت و گو با ایسنا، با اشاره به طرح منطقی شدن هزینه های نگهداری خط تلفن ثابت اظهار داشت: طرح دریافت حداقل هزینه نگهداری خط تلفن ثابت از مشترکان اجرائی شده است که می تواند برای مشترکان مزایای بسیار خوبی به همراه داشته باشد.

وی اضافه کرد: در این طرح مشترکان اهوازی می توانند با پرداخت مبلغ ۱۵ هزار تومان، سه هزار و ۳۳۳ دقیقه مکالمه شهری داشته باشند. همین طور دیگر شهرستان های استان می توانند با پرداخت ۱۰ هزار تومان، ۲ هزار و ۶۶۶ دقیقه مکالمه داشته باشند.

مدیر مخابرات منطقه خوزستان با اعلان اینکه هزینه نگهداری خط تلفن ثابت بصورت میانگین ماهانه ۲۵ هزار تومان است، اظهار داشت: عمده مشتریان با بهره گیری از این طرح قبوض ماهانه زیر ۲۰ هزار تومان خواهند داشت. دریافت حداقل هزینه نگهداری برای تلفن های بدون کارکرد با اهمیت ترین هدف از اجرای این طرح است که با عدالت ارتباطی نیز همخوانی دارد.

فلاح زاده عنوان کرد: نگهداری خط تلفن ثابت برای شرکت مخابرات حدود ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان هزینه بدنبال دارد. این مساله در حالی است که مشترکان ماهانه ۶۴۰۰ تومان برای نگهداری خطوط تلفن ثابت پرداخت می کردند و این تفاوت، باتوجه به تعداد مشترکان ضرر زیادی را به مخابرات تحمیل می کرد.

وی افزود: امسال باتوجه به افزایش حقوق، افزایش هزینه های مخابرات، افزایش هزینه های نگهداری خطوط تلفن ثابت و باتوجه به ثابت ماندن تعرفه ها در ۱۲ سال گذشته، مخابرات برای نگهداری و حفظ خطوط با چالش زیادی مواجه می باشد و منطقی شدن تعرفه ها می تواند به حل این مشکلات و همین طور توسعه شبکه مخابرات کمک نماید.
1401/07/10
11:25:58
0.0 / 5
252
تگهای خبر: حقوق , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
ابر نت