قابلیت جدید واتساپ برای اطلاع رسانی درباره امکانات جدید

قابلیت جدید واتساپ برای اطلاع رسانی درباره امکانات جدید

ابرنت: قابلیت جدیدی در واتساپ در دست طراحی است که یک حساب رسمی واتساپ را درون اپلیکیشن به کاربر معرفی می کند و هنگامی که قابلیت های جدیدی عرضه گردد، از این حساب به کاربر اطلاع رسانی می شود.به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، واتساپ مدام درحال افزودن قابلیت های جدید به این پیامرسان است و تازه ترین قابلیت، باخبر شدن از امکانات جدید واتساپ را آسان تر خواهدنمود.

طبق گزارش وب سایت WABetaInfo، قابلیت جدید در مراحل اولیه طراحی است؛ بدین سبب شاید به این زودی به گوشی کاربران راه پیدا نکند. این وب سایت اسکرین شاتی را منتشر نموده که نشان میدهد این پیام ها از یک چت بات احراز هویت شده، ارسال می شود. هنگامی که این چت را باز می کنید، اعلانی ظاهر می شود که به شما می گوید این چت اطلاعاتی درباره قابلیت های جدید و سفارش ها و ترفندها و اطلاعاتی درباره حریم خصوصی و ایمنی، ارائه خواهدنمود.

برخلاف حساب تجاری در واتس اپ، کاربران نمی توانند به هیچ کدام از این پیام ها پاسخ دهند و تنها می توانند پیام های این حساب را بخوانند؛ بدین سبب بیشتر یک سیستم اعلان بوسیله واتساپ برای اطلاع رسانی درباره قابلیت های جدید و هر گونه بروزرسانی سیستم است. همه این پیام ها رمزنگاری نقطه به نقطه هستند اما این مسئله بعید است مهم باشد برای اینکه این پیام ها را خیلی از کاربران دریافت خواهدنمود. اگر به پشتیبانی واتساپ نیاز داشته باشید، باید از راه دیگری با این شرکت تماس بگیرید.

بر اساس گزارش وب سایت اندروید پلیس، هنگامی که این توانایی عرضه گردد، کاربران پیام های شرکت واتساپ را مستقیما دریافت خواهند کرد و اگر علاقه ای به دریافت این پیام ها نداشته باشند می توانند آنرا مسدود کنند. این چت بات، مشابه قابلیتی است که در تلگرام و سیگنال وجود دارد و در حقیقت این پیامرسان ها از این کانال رسمی برای اطلاع رسانی درباره انتشار قابلیت های جدید خود استفاده می نمایند.
1401/05/09
13:09:23
0.0 / 5
192
تگهای خبر: تلگرام , سیستم , طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
ابر نت