به عنوان نماینده تام الاختیار رئیس جمهور؛

وزیر ارتباطات به نائین رفت

وزیر ارتباطات به نائین رفت

اصفهان _ وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان نماینده رئیس جمهور به شهرستان نائین استان اصفهان رفت.به گزارش ابرنت به نقل از مهر، رئیس جمهور و هیئت دولت در بیست و پنجمین سفر استانی خود بامداد پنجشنبه وارد اصفهان شدند. در این سفر عیسی زارع پور، وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات بعنوان نماینده تام الاختیار رئیس جمهور به شهرستان نائین و خور و بیابانک رفت.
او بدو ورود خود به نائین و بعد از استقبال رسمی توسط امام جمعه این شهرستان و مسؤلان محلی به گلستان شهدای نائین رفت و به مقام شهدا ادای احترام کرد. زارع پور سپس در آستان مقدس «سیدعلی» نائین حاضر شد و به زیارت این امامزاده پرداخت.
وزیر ارتباطات سپس از ایستگاه CNG مادر شهرستان نائین بازدید به عمل آورد. این ایستگاه CNG وظیفه گازرسانی به شرق استان اصفهان را دارد که در این ایستگاه به صورت سیار و با کامیون به این مناطق گازرسانی می شود.
در ادامه زارع پور به پروژه نیمه تمام ساخت بیمارستان افضلیان سر زد و مشکلات بر سر راه افتتاح و تکمیل این پروژه را بررسی کرد. او قول مساعدت برای همکاری دولت در جهت تکمیل هرچه سریع تر این بیمارستان داد.
گفتنی است، وزیر ارتباطات در ادامه سفر خود به دیدار خانواده شهدا خواهد رفت و از پروژه های عمرانی شهرستان نائین هم بازدید خواهد نمود. وی همینطور در جلسه شورای اداری شهرستان حاضر خواهد شد و بعد از آن دیدارهای مردمی خواهد داشت.


منبع:

1401/03/27
17:54:31
0.0 / 5
363
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۱
ابر نت