برای مبارزه با روسیه؛

نمایندگان کنگره خواهان مقابله جدی تر فیسبوک با روسیه شدند

نمایندگان کنگره خواهان مقابله جدی تر فیسبوک با روسیه شدند

ابرنت: قانونگذاران ایالات متحده آمریکا از فیسبوک خواسته اند برای مبارزه با تبلیغات روسیه به زبان اسپانیایی اقدامات بیشتری انجام دهد.به گزارش ابرنت به نقل از رویترز، گروهی متشکل از ۲۱ قانونگذار آمریکایی روز چهارشنبه با ارسال نامه ای به مارک زاکربرگ، مدیر اجرائی فیسبوک، نسبت به آنچه که آنها انتشار اطلاعات نادرست در این پلت فرم با هدف تاثیرگذاشتن بر اسپانیایی زبانان درباره تهاجم روسیه به اوکراین نامیدند، ابراز نگرانی کردند.
در این نامه ادعا شده که این اطلاعات نادرست توسط رسانه های تحت حمایت مسکو مانند RT en Espanol منتشر می شوند. نمایندگان کنگره مدعی شده اند: «فیس بوک پیوسته نشان نداده که به اندازه کافی به این مشکل جوامع اسپانیایی زبان رسیدگی می کند و موفقیت رسانه های تحت حمایت روسیه در از بین بردن اکوسیستم اطلاعاتی موجود برای اسپانیایی زبان ها دلیلی بر این واقعیت است.
در این نامه همین طور آمده است: «گسترش ویروسی این روایت ها کاملاً در تضاد با تضمین هایی است که متا به مردم و اعضای کنگره داده بود در خصوص این که نیازهای خبری فوری جوامع اسپانیایی تبار در ایالات متحده را در اولویت قرار داده است.
فیس بوک در واکنش به این نامه اعلام نموده برای مقابله با نشر اخبار و اطلاعات غلط به زبان اسپانیایی بطور پیوسته در تلاش بوده است.


منبع:

1401/02/04
09:34:59
0.0 / 5
243
تگهای خبر: سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۶ بعلاوه ۳
ابر نت