در مورد خاصیت های جدید واتساپ بیشتر بدانید

در مورد خاصیت های جدید واتساپ بیشتر بدانید

خراسان رضوی واتساپ خاصیت های جدیدی را برای تعاملی تر کردن چت به این پیامرسان افزود؛ این خاصیت های جدید به زودی در دسترس خواهند بود.


به نقل از ایندین نیوز، موارد جدید شامل کاربران اندروید، IOS و نسخه دسکتاپ است که به زودی در دسترس کاربران قرار خواهد گرفت.
برای کاربران IOS و اندروید، برنامه پیام رسانی فوری درحال توسعه یک گزینه جستجوی جدید در صفحه اطلاعات تماس است.
واتساپ همین طور خاصیت واکنش را برای کاربران دسکتاپ اضافه می کند که بخصوص برای چت های گروهی طراحی شده است، مشاهده این که چه کسی به پیام های دریافتی و خروجی در یک گروه واکنش نشان داده است، امکان پذیر خواهد بود.
واتساپ میانبر جستجو را به صفحه اطلاعات تماس بازطراحی شده اضافه می کند. تعدادی از کاربران همین طور می توانند همین میانبر را در اطلاعات گروه نیز ببینند.
متاسفانه، بنظر می رسد میانبر جستجو چندان خوب کار نمی کند حتی اگر این خاصیت به درستی در حساب واتساپ شما ارائه شده باشد، ممکنست در وضعیت خاصی ظاهر نشود. از آنجا که این نسخه بتاست، ممکنست چنین اتفاقاتی بیفتد.
همین طور واتساپ رابطی به وجود آورده است که واکنش های مشترک را گروه بندی می کند بدین سبب می توانید لیست همه افرادی را که با بهره گیری از همان واکنش به یک پیام عکس العمل نشان داده اند، مشاهده کنید.
البته قبلا اعلام شده بود که نسخه آزمایشی واتساپ برای IOS و بتا برای اندروید درحال توسعه است.1400/12/07
20:02:31
0.0 / 5
345
تگهای خبر: طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۵
ابر نت