رده بندی سنی محتوا در تیک تاک آزمایش می شود

رده بندی سنی محتوا در تیک تاک آزمایش می شود

ابرنت: تیک تاک سرگرم کار روی راههایی برای رده بندی و محدود کردن دسترسی کاربران نوجوان به محتوای بزرگسالان در این اپلیکیشن ویدیوی کوتاه است.به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، تیک تاک که در سال های اخیر محبوبیت فزاینده ای میان نوجوانان پیدا کرده است، اعلام نمود آزمایش کوچکی را برای رده بندی محتوا انجام می دهد که در دسترسی حساب های متعلق به کاربران کم سن و سال به محتوایی که مناسب آنها نیست، محدودیت هایی به وجود می آورد.

تیک تاک که متعلق به شرکت چینی بایت دنس است، اعلام نمود برمبنای استانداردهای رده بندی محتوا که در فیلم ها و بازی ها استفاده می شوند، کار می کند و روشی را برای تولیدکنندگان محتوا در این اپلیکیشن آزمایش می کند تا مشخص کنند آیا می خواهند محتوایشان تنها توسط مخاطبان بزرگسال مشاهده شود.

پلتفرم های شبکه اجتماعی درباب نگاهی که در قبال سلامت روانی و ایمنی کاربران خردسال دارند، تحت تفحص فزاینده ای قرار گرفته اند. شرکت مِتا پلتفرمز که شرکت مادر فیسبوک، اینستاگرام و واتساپ است، از طرف قانونگذاران آمریکایی به سبب پروژه معرفی نسخه ویژه کودکان اپلیکیشن اینستاگرام، هدف انتقاد قرار گرفته است.

بر اساس گزارش رویترز، گروهی از دادستان های کل ایالتی آمریکا سال قبل تحقیقاتی را از مِتا درباب تبلیغ اینستاگرام برای کودکان با وجود لطمه های احتمالی آن شروع کردند. این تحقیقات بعد از درز اسنادی شروع شد که پرسش هایی را درباره تحقیقات این شرکت درباره تاثیر اینستاگرام بر سلامت روانی کاربران نوجوان برانگیخت.

منبع:

1400/11/20
22:26:27
0.0 / 5
447
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
ابر نت