توییتر دسترسی مجانی به داده ها را برای توسعه دهندگان ممکن می کند

توییتر دسترسی مجانی به داده ها را برای توسعه دهندگان ممکن می کند

به گزارش ابرنت توئیتر روز گذشته از عرضه دسترسی مجانی به داده های این شبکه اجتماعی جهت کمک به برنامه نویسان و توسعه دهندگان برای طراحی ابزار و محصولات تازه اطلاع داد.به گزارش ابرنت به نقل از رویترز، توئیتر امیدوار است این روند تازه به تولید محصولات تازه ای منجر شود که مکالمات آنلاین امن تر را ممکن کرده و مدیریت محتوا را در فضای مجازی تسهیل کند.
این اقدام بخشی از تلاشهای روز افزون توئیتر در یک سال گذشته برای تمرکززدایی از این شرکت است. توئیتر می خواهد از این طریق به کاربران کنترل بیشتری بر روی محتوای قابل مشاهده شان در فید توئیتر بدهد یا راه های تازه ای برای به اشتراک گذاری محتوا در سایت خود در دسترس قرار دهد.
تلاش برای افزایش دسترسی توسعه دهندگان توئیتر در حالی صورت می گیرد که توئیتر، فیسبوک و دیگر شبکه های اجتماعی با انتقادهای جهانی در مورد این که چگونه الگوریتم های آنها تنها برخی محتوای خاص را نشان می دهند و نقشی مخرب در جهت افزایش انتشار اطلاعات نادرست یا سخنان نفرت انگیز دارند، مواجهند.
از روز دوشنبه، توسعه دهندگان می توانند از راه رابط برنامه نویسی کاربردی توئیتر (API) و بدون صرف هیچ هزینه ای به داده های حداکثر ۲ میلیون توییت در ماه دسترسی داشته باشند.

1400/08/26
11:37:50
0.0 / 5
506
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۴
ابر نت