اپلیکیشن کاری فیسبوک با Teams مایکروسافت یکپارچه می شود

اپلیکیشن کاری فیسبوک با Teams مایکروسافت یکپارچه می شود

ابرنت: فیسبوک محصول Workplace را که نسخه متمرکز به کار اپلیکیشن اجتماعی خود است، با اپلیکیشن همکاری Teams مایکروسافت یکپارچه می کند تا کاربران بهتر بتوانند بین دو پلت فرم اطلاعاتشان را به اشتراک گذارند.به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، این تغییر به کاربران امکان می دهد محتوای فیدخبری Workplace و محتوای گروههایش را با پلت فرم Teams مایکروسافت به اشتراک گذارند. کاربران می توانند بزودی ویدئو های Teams را در گروه های Workplace نمایش دهند.

ابزارهای دورکاری به جزء مهمی برای شرکتها در دوران پاندمی کووید ۱۹ تبدیل گشته است. اوجوال سینگ، مدیر Workplace در مصاحبه ای اظهار نمود: باید بتوانید با کارمندان در جایی هستند و هر کاری که انجام می دهند و در هر پلتفرمی که بیشتر از آن استفاده می نمایند، ملاقات کنید. وی اظهار نمود که یکپارچه سازی تا حدود زیادی مشتریان هر دو محصول را مد نظر گرفته است.

اپلیکیشن Workplace که فیسبوک از آن بعنوان بُرد پیام رسانی داخلی استفاده می نماید، پنج سال پیش خارج از شرکت افتتاح شد. این نرم افزار توسط شرکتهایی شامل والمارت و دِلیوِرو استفاده می شود. فیسبوک اعلام نموده است که هفت میلیون مشترک پولی در این سرویس وجود دارند.

مایکروسافت و فیسبوک که بتازگی نام خودرا به مِتا تغییر داده است تا تمرکز فعالیت خود به دنیای مجازی را منعکس کند، هر دو درحال ساخت راهکارهای واقعیت مجازی برای دورکاری هستند.

بر اساس گزارش رویترز، مایکروسافت هفته گذشته اعلام نمود پلت فرم مجازی Mesh را سال آینده به Teams می آورد. فیسبوک بتازگی نسخه آزمایشی بتای برنامه دورکاری Horizon Workrooms را برای کاربران هدست واقعیت مجازی خود عرضه نمود.

منبع:

1400/08/21
13:28:13
0.0 / 5
613
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۵
ابر نت