كارشناسان تاكید كردند؛

تغییر نام جلوی برخورد قضائی و نظارتی با فیسبوک را نمی گیرد

تغییر نام جلوی برخورد قضائی و نظارتی با فیسبوک را نمی گیرد

کارشناسان و متخصصان می گویند تغییر نام فیسبوک موجب نخواهد شد تا نهادهای رگولاتوری، قضائی، امنیتی و اطلاعاتی در آمریکا از پیگیری تخلفات این شبکه اجتماعی دست بردارند.


به گزارش ابرنت به نقل از رویترز، باتوجه به لطمه های اجتماعی بالقوه و بالفعل ناشی از عملکرد فیسبوک، حتی در صورت تغییر نام این شبکه اجتماعی باز هم پرونده تخلفات آن بررسی خواهد شد.
در روزهای اخیر اخباری در مورد برنامه های فیسبوک برای تغییر نام مطرح شده تا اثرات نامطلوب انتشار حجم زیادی از اخبار منفی در مورد تخلفات فیسبوک خنثی شود. همین طور در هفته های اخیر افشاگری های فرانسیس هاوگن در مورد تأثیر فیسبوک بر دوقطبی شدن جامعه آمریکا، تضعیف دموکراسی و لطمه زدن به نوجوانان و جوانان و به ویژه دختران کم سن و سال بازتاب زیادی در جامعه آمریکا داشته است.
جیمز کردول تحلیل گر موسه آتلانتیک اکوئیتیز می گوید: نمایندگان کنگره و سیاستمداران به اندازه کافی باهوش هستند که فریب تغییر نام فیسبوک را نخورند.
ماریسا مولویهیل، رییس مؤسسه مشاوره بازاریابی پروفت هم می گوید: تغییر نام می تواند استراتژی مؤثری برای زیرمجموعه های یک مؤسسه برای تداوم حسن شهرتشان باشد، اما رسانه ها و رگولاتوری ها بدین خاطر از تحقیقات و کوشش برای اصلاح چنین مجموعه هایی دست برنمی دارند.

1400/08/01
09:40:03
0.0 / 5
549
تگهای خبر: شبكه , متخصص , مشاوره
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۳ بعلاوه ۳
ابر نت