جلالی:

تنها ۲۵ درصد از ظرفیت دولت الکترونیک اجرا می شود

تنها ۲۵ درصد از ظرفیت دولت الکترونیک اجرا می شود

به گزارش ابرنت نماینده مردم رفسنجان با اشاره به اینکه دولت کاملا الترونیک، یک انقلاب اداری به حساب می آید، اظهار داشت: متأسفانه ۲۵ درصد از این ظرفیت بیشتر استفاده نمی نماییم. اغلب کشورهای دنیا، همه کارهای اداری شان الترونیک شده است.


به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، حسین جلالی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی اظهار نمود: دولت کاملا الکترونیک، یک انقلاب اداری به حساب می آید. دولت الکترونیک بر سلامت اداری، دقت و سرعت می افزاید. در روزهای کرونا، لزوم این مهم بیشتر احساس می شد. اما ما متأسفانه ۲۵ درصد از این ظرفیت بیشتر استفاده نمی نماییم. اغلب کشورهای دنیا، همه کارهای اداری شان الترونیک شده است. این مورد را پیگیری کنید.
این عضو مجمع نمایندگان استان کرمان در مجلس در انتقادی از در نظر گرفتن حق مأموریت برای کارمندان یا مدیرانی که سفر خارجی می روند، اظهار داشت: حدودا همه چیز این افراد مجانی است. بلیطشان رایگان، هتلشان مجانی و حتی مبلغ برای بازدید از موزه ها و نمایشگاه ها در نظر گرفته می شود. در انتها هم حقوق بالایی برای حق مأموریت اعطا می شود. این وضعیت، پسندیده نیست. ما باید نظمی به ماجرای مالی مأموریت ها بدهیم.
نماینده مردم رفسنجان در مجلس یازدهم در مورد صادرات خشکبار اظهار داشت: ارزش پولی صادرات خشکبار ما ۵ میلیارد دلار است. این در چارچوب پیمان سپاری ارزی با ارز نیمایی برای کشاورز و تولیدکننده و صادرکننده خسارت است.
وی با اشاره به اینکه کشاورزی در مناطق کویری درحال نابودی است، اظهار داشت: آبیاری نوین و کشاورزی مکانیزه بسیار حائز اهمیت می باشد. باغات پسته رفسنجان نیازمند مکانیزه شدن است. به مساله اراضی ملی هم دقت کنید.
منبع:

1400/07/29
14:34:44
0.0 / 5
665
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۹ بعلاوه ۲
ابر نت