خانواده بزرگ کارکنان شرکت خدمات ارتباطی رایتل واکسینه می شوند

خانواده بزرگ کارکنان شرکت خدمات ارتباطی رایتل واکسینه می شوند

ابرنت: شرکت خدمات ارتباطی رایتل با همکاری وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی واکسیناسیون کارکنان خودرا با رعایت دقیق شیوه نامه های بهداشتی، در دستور کار قرار داد.


به گزارش تجاری خبرگزاری مهر، این اپراتور با آگاهی از وظایف خود نسبت به حفظ سلامت کارکنان از همان ابتدای طرح واکسیناسیون در کشور برای اجرای آن برنامه ریزی و اقدام نمود و به دنبال پیگیری های مستمر اداره کل سرمایه های انسانی، این پروسه با هدف ایجاد آسودگی خاطر برای کارکنان و محیط امن کاری، شروع شد. پروسه اجرای طرح واکسیناسیون کارکنان شرکت رایتل به همراه خانواده های آنها و با نظارت دقیق نماینده مستقر وزارت بهداشت انجام می شود.
خانواده بزرگ کارکنان طی سه روز آینده دوز اول واکسن و مطابق برنامه در ماه آتی دوز دوم را نیز دریافت خواهند کرد. حفظ سلامت کارکنان بعنوان سرمایه های باارزش سازمان، از رویکرد های اصلی و مهم رایتل بشمار می رود و طی دورانی که کشور درگیر بیماری کرونا بود، اقدامات بهداشتی مختلفی برای ایجاد محیط امن کاری در رایتل صورت گرفت و همکاران مبتلا و خانواده های آنها تحت حمایت بودند.
طرح واکسیناسیون کارکنان شرکت رایتل از روز گذشته ۲۸ شهریورماه تا سه شنبه ۳۰ شهریور در محل فرهنگسرای رسانه از ساعت ۸ تا ۱۲ انجام می شود.


منبع:

1400/06/30
09:16:43
0.0 / 5
834
تگهای خبر: آموزش , ارزش , خدمات
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ابر نت