گاف نمایندگان مجلس آمریکا در ارسال نامه به مدیر یاهو

گاف نمایندگان مجلس آمریکا در ارسال نامه به مدیر یاهو

گروهی متشکل از 11 نماینده جمهوریخواه مجلس آمریکا با ارسال نامه شدید الحنی به ماریسا مایر بعنوان مدیرعامل یاهو، وی را تهدید کردند اگر به درخواست اطلاعات مربوط به حمله ششم ژانویه به ساختمان کنگره ترتیب اثر ندهد، با اقدام قانونی روبرو می شود.به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، اما مشکل اینجاست که ماریسا مایر از سال ۲۰۱۷ دیگر مدیرعامل یاهو نیست. این نامه به مدیران عامل ۱۳ شرکت فناوری ارسال شده بود.

نامه های دیگر نمایندگان که به آمازون، AOL (که شرکت آپولو آنرا به همراه یاهو خریداری کرد)، اپل، AT&T، فیسبوک، گوگل، مایکروسافت، اسنپ، تی موبایل، توییتر، یو اس سلولار و وریزون ارسال شده اند بنظر می رسد بدون اشتباه بوده اند. اما گویا نمایندگان کنگره آمریکا اندکی از زمان عقب هستند برای اینکه هیچ نامه ای به ردیت، تلگرام، تیک تاک و سایر شرکتهای فناوری مهم برای درخواست اطلاعات ارسال نشده است. بنظر می رسد فهرستی که دست این نمایندگان بوده، مربوط به چندین سال پیش بوده است.

بر اساس گزارش انگجت، بااینکه این اشتباه خنده دار است اما عدم شناخت کنگره از دنیای فناوری را نشان میدهد که مشکلاتی را به وجود می آورد خواه ارسال نامه به مدیرعاملی باشد که سالها پیش شرکت تحت مدیریتش را ترک کرده است یا پیشنهاد تغییرات قانونی که پیچیدگیهای قابل پیش بینی را به وجود می آورد. اشتباه بعدی ممکنست به آسانی اصلاح نشود.

یاهو از سال ۲۰۱۷ چندین بار مالک و مدیریتش را تغییر داده است.
1400/06/16
11:19:00
0.0 / 5
440
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۲
ابر نت