آذری جهرمی اعلام كرد

پاسخ به ۶۱ هزار پیامک کاربران

پاسخ به ۶۱ هزار پیامک کاربران

ابرنت: وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات دولت دوازدهم، گزارشی از تعداد پیامک های ارسالی کاربران را منتشر کرد که مطابق آن، از سال 1398 تا کنون به 61 هزار پیامک پاسخ داده شده است.


به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، محمدجواد آذری جهرمی در آخرین روز فعالیت خود در دولت دوازدهم، در اینستاگرام نوشت: پیامک ها در کنار شبکه های اجتماعی، پنجره ارتباط مستقیمی بین شما و من بود. این گزارش از آمار دستورات شما بوسیله کانال پیامکی است که تلاش کردم عمده آنها را پیگیری کنم. خاطرات خوبی از این نوع تعامل با مردم برایم بوجود آمد، خصوصاً وقتی محدود ناسزاها به لبخند رضایت و رفاقت ها بدل شد. در هر حال از امروز مسئولیت بنده بعنوان وزیر ارتباطات خاتمه خواهد یافت. اما همچنان کانال ارتباطی ما با هم باز خواهد بود و رفاقت ها همچنان ادامه خواهد داشت.
مطابق گزارش منتشرشده از طرف آذری جهرمی، ۶۱ هزار و ۲۴۵ پیام از آذرماه سال ۱۳۹۸ تا شهریور ۱۴۰۰، بوسیله پیامک ارسال شده است. از این تعداد پیامک، ۲۲ درصد مربوط به شکایت از اپراتورها بوده است. ۱۸ درصد پیام ها مربوط به درخواست توسعه پوشش اینترنت در روستاها یا شکایت از سرعت اینترنت، ۱۵ درصد مربوط به شکایت و انتقاد از خدمات پستی، ۱۵ درصد مربوط به درخواست اشتغال بوده که شرح این پیامک ها در زیر آمده است.


منبع:

1400/06/05
16:12:40
0.0 / 5
1052
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۳
ابر نت