بازگشت کارمندان فیسبوک باردیگر به تاخیر افتاد

بازگشت کارمندان فیسبوک باردیگر به تاخیر افتاد

ابرنت: شرکت فیسبوک برنامه بازگشت کارمندان به دفاتر را به سبب اوج گیری باردیگر شیوع بیماری کووید 19 به تاخیر انداخت و به کارمندان آمریکایی خود اعلام نمود نیازی نیست تا ژانویه سال 2022 به محل کار برگردند.به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، تریسی کلایتون - سخنگوی فیسبوک - در اطلاعیه ای اعلام نمود با این توجه به آمار اخیری که رشد موارد مبتلاشدن به کووید ۱۹ که مربوط به شیوع نوع دلتاست را نشان می دهد، تیم های ما در آمریکا ضرورتی نخواهد داشت تا ژانویه سال ۲۰۲۲ به محل کار برگردند. انتظار داریم این وضعیت مشابه در چند کشور دیگر هم علاوه بر آمریکا وجود داشته باشد. ما همچنان به رصد وضعیت ادامه داده و با کارشناسان برای تضمین اینکه سلامتی همه در بازگشت به محل کار در اولویت قرار دارد، همکاری می نماییم.

فیس بوک در ابتدا اعلام نموده بود انتظار دارد تا سپتامبر دفاتر آمریکایی این شرکت با حدود ۵۰ درصد ظرفیت، بازگشایی شوند و سپس تا اکتبر همه کارمندان به محل کار برگردند.

این شرکت اعلام نمود: واکسیناسیون کووید و ماسک برای کارمندانی که به دفاتر آمریکایی برمی گردند را الزامی خواهدنمود.

بر اساس گزارش بلومبرگ، تاخیر برنامه بازگشایی دفاتر فیسبوک مشابه سایر غول های فناوری همچون گوگل و آمازون است. این شرکتها در پی شیوع نوع جدید ویروس کرونا به ارزیابی وضعیت پرداخته اند. افزایش موارد مبتلاشدن به کووید ۱۹ در بین افراد واکسینه نشده در آمریکا نگرانی های جدی را نسبت به تاثیر ویروس دلتا بر رشد اقتصادی این کشور برانگیخته است.

منبع:

1400/05/23
12:04:04
0.0 / 5
708
تگهای خبر: فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۳
ابر نت