بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی در رادیو

بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی در رادیو

به گزارش ابرنت شبکه رادیویی گفتگو با هدف «تبیین ابعاد مختلف طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی» با حضور کارشناسان مختلف به بررسی و واکاوی این طرح می پردازد.


به گزارش ابرنت به نقل از روابط عمومی رادیو گفت و گو، بعد از تصویب طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی در مجلس شورای اسلامی، بحث ها و جنجال های گسترده ای بین موافقان و مخالفان این طرح در سطح جامعه و خصوصاً نزد نخبگان و همین طور کاربران شبکه های اجتماعی به وجود آمده است.
بنا بر این گزارش، رادیو گفت و گو از روز شنبه به مدت سه روز متوالی با حضور دکتر محمدصادق افراسیابی؛ دکترای سیاستگذاری فرهنگی بعنوان کارشناس مجری و تعدادی از مدافعان، منتقدان، استادان دانشگاه ها و نمایندگان مجلس شورای اسلامی به واکاوی و نقد و بررسی طرح صیانت از حقوق کاربران در فضای مجازی خواهد پرداخت.
بخش اول این برنامه با حضور رضا تقی پور نماینده مردم تهران و عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، رضا الفت نسب عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کارهای اینترنتی، دکتر ناصر فخاری رییس پژوهشکده دولت اسلامی و سعید مشهدی، دبیر مجمع ناشران دیجیتال اسلامی روی آنتن زنده رادیو گفت و گو خواهد رفت.
این برنامه با تهیه کنندگی رقیه زهرا پرندآور روزهای شنبه تا دوشنبه بصورت زنده از ساعت ۱۷: ۳۰ تا ۱۹ از موج FM ردیف ۱۰۳.۵ پخش خواهد شد و خروجی برنامه بعنوان یک گزارش سیاستی در اختیار نهادهای سیاستگذار و مقررات گذار قرار خواهد گرفت.1400/05/16
12:02:36
987
0.0 / 5
این مطلب ابرنت را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط ابرنت
نظرات بینندگان ابرنت در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۵
ابر نت