كلاب هاوس به روی همه گشوده شد

كلاب هاوس به روی همه گشوده شد

ابرنت: شبکه اجتماعی صوتی کلاب هاوس 16 ماه بعد از شروع فعالیت، سرانجام از مرحله آزمایشی بتا خارج شد و الان برای همه کاربران قابل دسترس بوده و نیازی به دعوت ندارد.به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، کاربران برای ورود به کلاب هاوس دیگر نیازی به پیوستن به فهرست انتظار ندارند. این شبکه اجتماعی صوتی به مناسبت این نقطه عطف بزرگ، لوگوی جدید خودرا رونمایی نمود.

کلاب هاوس اعلام نمود که کاربران می توانند لینکهایی را با دیگران به اشتراک گذاشته و آنها را به پیوستن به این شبکه اجتماعی دعوت کنند. این شرکت مدعی است روزانه نیم میلیون اتاق صوتی در این اپلیکیشن وجود دارد و ۱۰ میلیون نفر از زمان ارائه نسخه اندرویدی اپلیکیشن کلاب هاوس در ماه مه، به این شبکه اجتماعی پیوسته اند. کلاب هاوس اشاره کرد که هفته گذشته یک سیستم پیام صوتی مستقیم به وجود آورده و در این شبکه اجتماعی ۹۰ میلیون پیام ارسال شده است. در این بین به طور متوسط کاربران بیش از یک ساعت را در کلاب هاوس سپری می کنند.

کلاب هاوس می خواهد هر یک یا دو هفته اپلیکیشن خودرا بروزرسانی کند که مشابه آپدیت اپلیکیشنهای شبکه های اجتماعی دیگر است.

بر اساس گزارش انگجت، بااینکه بنظر می رسد خیلی از کاربران در این اپلیکیشن حضور دارند اما کلوب هاوس با رقابت شدید از طرف اپلیکیشنهای دیگر روبروست و سرویسهای توییتر، فیسبوک، اینستاگرام، دیسکورد و اسپاتیفای همگی در ماههای اخیر قابلیت اتاقهای صوتی را راه اندازی کرده اند. گشودن کلاب هاوس به روی همه کاربران، گام مهی در حفظ رشد این اپلیکیشن بشمار می رود.

منبع:

1400/05/02
12:08:53
0.0 / 5
896
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۴
ابر نت