ایموجی های فینالیست مشخص شدند

ایموجی های فینالیست مشخص شدند

به گزارش ابرنت کنسرسیوم یونیکد به مناسبت روز جهانی ایموجی، لیست ایموجی هایی که مقرر است در نسخه ۱۴ یونیکد قرار بگیرند را منتشر نمود.به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، لیست نهایی ایموجی های فینالیست شامل یک چهره خندان درحال ذوب شدن، یک توپ دیسکو، لوبیا و یک انگشت درحال اشاره به رنگهای مختلف است.

زمانی که کنسرسیوم یونیکد درباره لیست نامزدهای نهایی در سپتامبر تصمیم بگیرد، ایموجی های منتخب جدید در اواخر سال ۲۰۲۱ و در طول سال ۲۰۲۲ به دستگاههای کاربران راه پیدا می کنند.

مثل همه ایموجی هایی که کنسرسیوم یونیکد از سال ۲۰۱۴ منتشر نموده، در لیست منتشره ایموجی ها با در نظرگرفتن مبحث تنوع و فراگیری، طراحی شده اند بعنوان مثال حالا چندین مدل جدید ایموجی دست دادن وجود دارد و این مساله اهمیت زیادی دارد. به علت محدودیتهای فنی، این ایموجی یکی از معدود ایموجی هایی بود که رنگ پوست آن قابل تغییر نبود اما بعد از دو سال کار، این تغییر در نسخه ۱۴ یونی کد اتفاق می افتد.

بر اساس گزارش انگجت، آنچه که در لیست منتشره از جانب کنسرسیوم یونیکد قابل مشاهده می باشد این است که این سازمان روی لیست طولانیتر از حد معمولی کار کرده است. این سازمان در سال ۲۰۲۰ انتشار نسخه ۱۴ یونیکد را به علت همه گیری کووید ۱۹ به تاخیر انداخت.

منبع:

1400/04/26
15:12:07
0.0 / 5
878
تگهای خبر: طراحی
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۵ بعلاوه ۴
ابر نت