تماس ویدیویی گروهی به تلگرام افزوده شد

تماس ویدیویی گروهی به تلگرام افزوده شد

ابرنت: انتظار برای تماس ویدیویی گروهی در تلگرام سرانجام به سر آمد و در تازه ترین نسخه iOS، اندروید و دسکتاپ این برنامه مسنجر کابران می توانند چت صوتی گروهی را به تماس های کنفرانس ویدیویی تبدیل کنند.به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، کاربران می توانند فید ویدیویی یک شخص را در صفحه خود پین کنند تا هر فرد جدیدی هم به تماس ویدیویی پیوست افراد مورد نظرشان همچنان به آسانی دیده شوند. کاربران همین طور می توانند فید دوربین و صفحه خودرا همزمان به اشتراک گذارند.

در بروزرسانی جدید تلگرام، تماس های ویدیویی گروهی به ۳۰ نفر اولی که به چت ویدیویی ملحق می شوند، محدود است اما تلگرام اعلام نموده که این تعداد به زودی افزایش پیدا خواهدنمود برای اینکه این پیامرسان درحال توسعه چتهای صوتی برای پشتیبانی از رویدادهای زنده و قابلیتهای جدید دیگر است. کاربران می توانند در تماس های ویدیویی گروهی در تلفنشان و همین طور تبلتها و کامپیوتر ها شرکت نمایند. در تبلتها و کامپیوتر ها تلگرام از صفحه نمایش بزرگتری که این دستگاهها دارند بهره برده و دید بهتری از آنچه در جریان است برای کاربران فراهم می آورد. به ویژه در تبلتها کاربران می توانند پنلی را باز کنند تا صفحه نمایش تقسیم بندی شده و شبکه ای از شرکت کنندگان تماس ویدیویی و لیست افرادی که در تماس حضور دارند را ببینند.

بر اساس گزارش انگجت، حتی بدون در نظر گرفتن اینکه تلگرام تماس ویدیویی گروهی را بسیار دیرتر از خیلی از رقیبانش عرضه نمود، زمان زیادی طول کشید تا این توانایی به این پیامرسان محبوب اضافه شود. تلگرام در آوریل سال ۲۰۲۰ اعلام نموده بود تماس ویدیویی گروهی را در اواخر همان سال عرضه خواهدنمود. اما سال ۲۰۲۰ به انتها رسید بدون اینکه چنین اتفاقی روی دهد. سپس دقیقا یک سال بعد از وعده تلگرام در این خصوص، پاول دوروف، مدیرعامل تلگرام اظهار داشت: این شرکت ابزار مذکور را در ماه مه عرضه می کند. تلگرام به این تاریخ هم نرسید اما بالاخره تماس ویدیویی گروهی را به کاربرانش عرضه نمود.

منبع:

1400/04/06
11:07:55
0.0 / 5
1036
تگهای خبر: ابزار , تلگرام , شبكه
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۱ بعلاوه ۱
ابر نت