مدیرعامل شركت مخابرات ایران:

اتفاقات خوبی در پرداخت مطالبات بازنشستگان رقم می خورد

اتفاقات خوبی در پرداخت مطالبات بازنشستگان رقم می خورد

به گزارش ابرنت مدیرعامل شرکت مخابرات اظهار داشت: با تلاش هایی که در مجموعه شرکت صورت گرفته، اتفاق های خوبی در حوزه پرداخت مطالبات بازنشستگان در سال 1400 رخ خواهد داد.


به گزارش ابرنت به نقل از اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شرکت مخابرات ایران، مهندس سلطانی، مدیرعامل شرکت که در جلسه هم اندیشی با کانون های بازنشستگی مخابرات در سراسر کشور سخن می گفت، با بیان این مطلب اضافه کرد: یکی از اولویت های اساسی ما در سال ۱۴۰۰، کوشش برای پرداخت مطالبات بازنشستگان شرکت است که برمبنای برنامه تدوین شده، پرداخت آن از خرداد ماه با یک روش منظمی شروع خواهد شد. مهندس سلطانی، با اعلان اینکه اتفاق های خوبی در حوزه پرداخت مطالبات بازنشستگان امسال رقم خواهد خورد گفت: با اولویتی که در سال جدید در این خصوص قرار داده ایم و همین طور تلاش هایی که همه مدیران ستاد و مناطق مخابراتی انجام داده اند، ان شاالله به زودی شاهد روند پرداخت مطالبات این قشر محترم که سالیان متمادی زحمات زیادی در شرکت کشیده اند، خواهیم بود.
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در انتهای سخنان خود در این جلسه، ضمن ضرورت خواندن تکریم بازنشستگان از کوشش های دکتر زارعیان، به خاطر پیگیری وصول مطالبات شرکت و مهندس ملک جعفریان، مدیر مخابرات منطقه تهران و مهندس شکوری، مدیر مخابرات منطقه آذربایجان شرقی در حوزه پرداخت این مطالبات به نمایندگی از چند منطقه برتر در این خصوص قدردانی کرد و از سایر مدیران مناطق خواست تلاش بیشتری دراین زمینه انجام دهند. گفتنی ست، دکتر زارعیان، معاون امور مشتریان مدیرعامل، ضمن موثر دانستن روند وصول مطالبات شرکت گفت: با هماهنگی ها و برنامه ریزی های انجام شده، روند وصول مطالبات سرعت بیشتری نیز خواهد گرفت. در ادامه این جلسه نیز، بابایی، مدیرعامل کانون بازنشستگان شرکت مخابرات ایران بر ضرورت اولویت پرداخت مطالبات به بازنشستگان اصرار کرد و اظهار داشت: شایسته است ضمن اولویت قراردادن، بر اهمیت پرداخت مطالبات به بازنشستگان توجه بیشتری صورت گیرد.
مدیران کانون های بازنشستگی مناطق نیز در بخش دیگری از این جلسه، به طرح موضوع کرامت بازنشستگان توجه به مطالبات، امور بیمه و درمان و همین طور همطرازی حقوق آنان تاکید نمودند. گفتنی ست، این جلسه، دوشنبه، ۱۰ خرداد ماه ۱۴۰۰ با حضور مهندس سلطانی، مدیرعامل و تنی چند از معاونان ایشان در شرکت مخابرات ایران و مدیران کانون بازنشستگی شرکت مخابرات ایران و همین طور مدیران مخابرات مناطق و کانون های بازنشستگی مخابرات کشور بصورت ویدیوکنفرانسی اجرا شد.


منبع:

1400/03/12
13:36:12
0.0 / 5
869
تگهای خبر: ارتباطات , حقوق
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۱
ابر نت