با حضور  آذری جهرمی و سبحانی فر؛

سه پروژه زیرساختی شركت ملی پست افتتاح می شود

سه پروژه زیرساختی شركت ملی پست افتتاح می شود

ابرنت: مدیرکل دفتر مدیرعامل، امور استانها و ارتباطات شرکت ملی پست از رونمایی و افتتاح پروژه های بزرگ پستی در روز پنجشنبه ششم خرداد ماه جاری آگاهی داد.


به گزارش ابرنت به نقل از شرکت ملی پست، در امتداد گسترش زیرساخت های شبکه پست کشور سه پروژه بزرگ پستی، با حضور محمدجواد آذری جهرمی -وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات- و رمضانعلی سبحانی فر -مدیرعامل شرکت ملی پست- بصورت همزمان به بهره برداری می رسد.
حسن عمیدی -مدیرکل دفتر مدیرعامل، امور استانها و ارتباطات شرکت ملی پست از رونمایی و افتتاح پروژه های بزرگ پستی در روز پنجشنبه ششم خرداد ماه جاری آگاهی داد و اظهار داشت: این پروژه ها از جزیره کیش و بصورت ویدیو کنفرانس افتتاح و شامل بهره برداری از سامانه جدید پستی بصورت پایلوت در جزیره کیش، افتتاح دومین مرکز پردازش هوشمند مبادلات پستی در هاب منطقه ای پستی اصفهان و همین طور بهره برداری از فاز جدید توسعه ناوگان حمل و نقل شهری و بین شهری شرکت ملی پست در تهران است.
وی افزود: آذری جهرمی با همراهی مدیرعامل شرکت ملی پست، پنجشنبه بامداد جهت رونمایی از سامانه جدید پستی به جزیره کیش سفر و بصورت همزمان و بوسیله ویدئو کنفرانس دو پروژه دیگر را نیز افتتاح خواهدنمود.
به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، نخستین مرکز پردازش هوشمند مبادلات پستی کشور در تهران و در مرکز خلیج فارس، مدتی پیش راه اندازی شد و شروع به کار کرد. به همین دلیل و بمنظور افزایش کیفیت خدمت رسانی و در امتداد کاهش مدت سیر مرسولات پستی قرار شد سایر هاب های پستی کشور نیز به سیستم سورتینگ مکانیزه مجهز شود.
منبع:

1400/03/05
11:38:52
0.0 / 5
894
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۱
ابر نت