تجلیل جامعه پزشكی از ایرانسل برای پشتیبانی از مدافعان سلامت

تجلیل جامعه پزشكی از ایرانسل برای پشتیبانی از مدافعان سلامت

به گزارش ابرنت طی مراسمی از اهتمام ویژه ایرانسل به همراهی و پشتیبانی از مدافعان سلامت در جهت مسئولیت اجتماعی، تقدیر و لوح ویژه ای از جانب وزیر بهداشت ورئیس کل سازمان نظام پزشکی، به مدیرعامل ایرانسل اهدا شد.


به گزارش ابرنت به نقل از مهر، این مراسم با عنوان «اختتامیه‌ی رویداد کرونا روایت و تجلیل از حامیان مدافعان سلامت»، بامداد دوشنبه ۲۵ اسفند ماه ۱۳۹۹، با حضور دکتر محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه، دکتر محمدرضا ظفرقندی رئیس کل سازمان نظام پزشکی، دکتر پیروز حناچی شهردار تهران، مهندس محسن هاشمی رفسنجانی رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر تهران، دکتر ایرج حریرچی معاون کل و دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، امیر سرتیپ ابراهیم گلفام دبیر قرارگاه مبارزه با کرونای ستاد کل نیروهای مسلح و شماری از مدیران، پیشکسوتان و فعالان عرصه سلامت و رسانه همچون عادل فردوسی پور، در مرکز همایش های برج میلاد تهران برگزار گردید. این رویداد، با لبیک به دعوت مقام معظم رهبری، با هدف ثبت و ضبط رویدادها و مجاهدت های دوران مبارزه با کرونا به زبان هنر، در دو بخش، شامل جشنواره «کرونا روایت یک سال همدلی و ایثار» و «ارتقای سلامت جامعه و مسؤولیت اجتماعی» توسط وزارت بهداشت و سازمان نظام پزشکی برگزار شد که در بخش دوم، از ایرانسل به خاطر همراهی و پشتیبانی از مدافعان سلامت و جامعه‌ی پزشکی، با اهدای لوح ویژه، تجلیل شد. در بخش کرونا روایت هم ۸۰۰۰ اثر در جنبه های مختلف هنری داوری شدند و از آثار برتر تقدیر گردید. در این مراسم همینطور از کتاب «کرونا روایت» (در چندین مجلد) و کتاب «نبرد ناشناخته» رونمایی گردید. در لوح ویژه‌ی اهدا شده به دکتر بیژن عباسی آرند مدیرعامل ایرانسل که به امضای دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و دکتر محمدرضا ظفرقندی رئیس کل سازمان نظام پزشکی ایران رسیده، آمده است: «حماسه مدافعان سلامت محقق نمی شد اگر فرهنگ ایثار و همدلی در فرهنگ ملی-مذهبی ما جاری نبود. بعنوان نماینده‌ی جامعه‌ی پزشکی ایران از همراهی و حمایت شما در یک سال گذشته قدردانی می نماییم و بر این باور هستیم که خدمات و همراهی شما در حوزه‌ی مسؤولیت اجتماعی، بخصوص سلامت ایرانیان، همچنان ادامه خواهد داشت.»
وزیر امور خارجه، طی سخنانی در این رویداد اظهار داشت: ویروس کرونا نشان داد که چقدر جهان به هم پیوسته است و در دنیای جهانی شده، نمی توانیم با فشار بر دیگران، برای خود آینده بسازیم. ظریف ابراز امیدواری کرد: ان شاءالله با خرید و تولید واکسن، قرن جدید، با عبور موفقیت آمیز از دو ویروس مهلک تحریم و کرونا، قرن خوبی برای همه‌ی ما باشد. همینطور رئیس کل سازمان نظام پزشکی کشور هدف از برگزاری این رویداد را زنده نگه داشتن یاد شهدای سلامت، ثبت لحظات ماندگار مبارزه با کرونا و تقدیر از حامیان و مدافعان نظام سلامت عنوان نمود. شهردار تهران هم در این رویداد، تاب آوری شهرها در مقابل همه گیری بیماری کرونا را یک مقیاس مهم جهانی دانست و اظهار داشت که خوشبختانه، در تهران وضعیت آبرومندی داشتیم و ان شاءالله با انجام واکسیناسیون مناسب، این پرونده را به خوبی ببندیم. معاون کل وزارت بهداشت هم در این مراسم با بیان اینکه کرونا فقر ناشی از سلامت را تشدید کرده است و ما باید خیلی حواسمان به جیب مردم باشد، اظهار داشت: در مقابل شهدای سلامت، سر تعظیم فرود می آوریم. از دست دادن حتی یک نفر هم تراژدی است. پیش از این هم ایرانسل در جهت مسؤولیت اجتماعی خود و برای تسهیل زندگی و آگاه سازی مشترکان درباره بیماری COVID-19، اقداماتی برای آموزش آنلاین، ارائه‌ی اینترنت ثابت رایگان، کمک نقدی به مراکز درمانی و نهادهای در رابطه با پیشگیری و درمان کرونا در استان های مختلف، دورکاری حداکثری کارکنان، بسترسازی برای ایجاد جلسات برخی نهادها، سازمان ها و کسب و کارها (از جمله مجلس شورای اسلامی، قوه قضائیه و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی)، مجانی کردن محتواهای عرضه شده در تلویزیون اینترنتی لنز، عرضه مکالمه مجانی به مدافعان سلامت، اهدای تبلت، سیمکارت و دیتای مجانی به دانش آموزان مناطق محروم، افزایش درگاه های پرداخت در اپلیکیشن ایرانسل من، تغییر اعلان های اطلاع رسان تماسهای شبکه، عرضه اینترنت هدیه به معلمان دلسوز، و تغییر موقت نام شبکه را به نتیجه رسانده است.


منبع:

1399/12/26
20:41:52
903
0.0 / 5
تگهای خبر: آموزش , اینترنت , خدمات , شبكه
این مطلب ابرنت را می پسندید؟
(0)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط ابرنت
نظرات بینندگان ابرنت در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۴ بعلاوه ۵
ابر نت