انتقاد یك نماینده از بی توجهی به شكل گیری شبكه ملی اطلاعات

انتقاد یك نماینده از بی توجهی به شكل گیری شبكه ملی اطلاعات

به گزارش ابرنت نماینده مردم بروجن در مجلس خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: چرا اقدامی در مورد مطالبه مقام معظم رهبری در مورد شبکه ملی اطلاعات صورت نگرفت؟


به گزارش ابرنت به نقل از ایسنا، امیرقلی جعفری بروجنی در جلسه علنی امروز(چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی در مورد لایحه بودجه ۱۴۰۰ اظهار داشت: خط مشی تعیین شده توسط مقام معظم رهبری در آذر ماه ۱۳۹۷ می تواند بعنوان راهبرد اصلی دولت در حوزه بودجه ریزی باشد پس سفارش می شود در هزینه های عمومی صرفه جویی شده و اصلاح نظام درآمدی دولت، افزایش سهم صندوق توسعه ملی کشور، کم کردن مابه التفاوت درآمدها و هزینه ها و کم کردن میزان وابستگی بودجه به نفت در بودجه لحاظ شود. همین طور این بودجه باید توجه ویژه ای به محرومین و مستضعفین داشته باشد.
این عضو کمیسیون کشاورزی مجلس خطاب به وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اضافه کرد: چرا مطالبه مقام معظم رهبری در مورد شبکه ملی اطلاعات اقدامی صورت نگرفته است؟ همین طور در وضعیت سخت کرونائی و مشکل آموزش دانش آموزان نقاط کور کشور خصوصاً در استان چهارمحال و بختیاری اقدام خاصی صورت نگرفته پس باید این مشکلات رفع شده و ۶ سایت ‪ ۴G‬ در این استان لحاظ شود.
او در آخر خطاب به وزیر علوم و تحقیقات اظهار داشت: مراکز دانشگاهی در مناطق محروم افتخاری برای نظام اسلامی در جهت برقراری عدالت آموزشی بود. آمایش وزارت علوم نباید موجب جمع کردن مراکز دانشگاهی از مناطق محروم شود.
منبع:

1399/10/12
13:14:26
0.0 / 5
947
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۷ بعلاوه ۵
ابر نت