با طرح ادعای رفتار قانونی و رقابتی؛

گوگل افترا انحصارطلبی ضد خویش را رد كرد

گوگل افترا انحصارطلبی ضد خویش را رد كرد

به گزارش ابرنت گوگل اتهامات وارده از جانب وزارت دادگستری آمریکا در مورد انحصارطلبی خویش را رد کرد و استدلال های متنوعی در این حوزه ارائه نمود.به گزارش ابرنت به نقل از انگجت، وزارت دادگستری آمریکا از مدتی قبل اتهامات تازه ای را ضد گوگل مطرح کرده و مدعی شده گوگل از تسلط خود بر بازار کاوشهای اینترنتی موبایلی برای کنار زدن رقبا و به حاشیه راندن آنها سوءاستفاده می کند.
گوگل در واکنش، تمامی اتهامات وزارت دادگستری آمریکا را تکذیب کرده و افزوده که توافقات گوگل با اپل و توزیع کنندگان و فروشندگان محصولات مبتنی بر اندروید نشان داده است که گوگل رفتاری مبتنی بر قانون و کاملاً رقابتی دارد.
گوگل در این مورد تصریح کرده: افراد از جستجوگر گوگل استفاده می نمایند، چونکه آنها در این حوزه حق انتخاب دارند و کسی آنها را به این کار مجبور نکرده است. تمامی کاربران گوشیهای اندرویدی و آیفون می توانند هر زمان که اراده کنند از خدمات شرکتهای رقیب مانند بینگ، داک داک گو و غیره استفاده کنند.
گوگل همینطور از وزارت دادگستری آمریکا خواسته تا رسیدگی به این مورد را در دادگاه متوقف نماید و تمامی مسائل را از راه رسیدگی بند به بند حل و فصل کند. در عین حال بعید به نظر می آید که این پاسخ ها وزارت دادگستری ایالات متحده را قانع کند و احتمالاً پیگیری قضائی مبحث ادامه می یابد.


منبع:

1399/10/03
22:21:15
1049
5.0 / 5
تگهای خبر: آیفون , اینترنت , خدمات , فروش
این مطلب ابرنت را می پسندید؟
(1)
(0)
X

تازه ترین مطالب مرتبط ابرنت
نظرات بینندگان ابرنت در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۸ بعلاوه ۴
ابر نت