به دلیل نابودی فرصت های شغلی صورت گرفت؛

اعتراض فرانسوی ها به فعالیت آمازون در این كشور

اعتراض فرانسوی ها به فعالیت آمازون در این كشور

به گزارش ابرنت گسترش فعالیتهای آمازون در فرانسه با مخالفت گروه های مختلف روبرو شده است.


به گزارش ابرنت به نقل از رویترز، طی روزهای گذشته فعالان تغییرات و آب و هوایی در فرانسه نسبت به گسترش فعالیتهای آمازون در این کشور اعتراض کردند. روز جمعه آنان به نشانه اعتراض جعبه های ارسال بسته های آمازون را جلوی ساختمان وزارت اقتصاد این کشور تلنبار کردند.
این درحالی است که آمازون با تأخیر، کمپین تخفیف خرید در جمعه سیاه در فرانسه را اجرا کرده است. این معترضان متعلق به ۳ گروه مختلف بودند و بنری روی نمای بیرونی ساختمان نصب کردند که روی آن شعار «تغییر مالک» و تصاویر جف بزوس (مدیر ارشد اجرایی آمازون) و امانوئل ماکرون (رئیس جمهور فرانسه) دیده می شد. یکی از سخنگویان معترضان در اینباره می گوید: آمازون علاوه بر نابودی فرصت های شغلی در فرانسه به آب وهوا هم خسارت می زند. این شرکت تابحال چند انبار در فرانسه ساخته و تصمیم دارد سازه های بیشتری را هم بسازد. معترضان معتقدند این خرده فروشی آنلاین آمریکایی عامل اصلی تغییر کاربری زمین های کشاورزی است، این فرآیند به میزان قابل توجهی به تغییرات آب و هوایی و از بین رفتن تنوع محیط زیست دامن می زند.
طی دوره همه گیری کووید ۱۹ درآمد آمازون به شدت افزایش یافت و توانایی آن برای حفظ فروش کالا طی قرنطینه سبب سرخوردگی مخالفان این شرکت شده که معتقدند این روند به کسب و کارهای کوچک آسیب می زند و فرهنگ مصرف گرایی را ترویج می کند.


منبع:

1399/09/16
20:56:55
5.0 / 5
984
تگهای خبر: فروش
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)

تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
لطفا شما هم نظر دهید
= ۲ بعلاوه ۴
ابر نت